Slovakia

Moderátorka Kalisová spravila krok kvôli exmanželovi Šmahelovi: Vianoce bez dcérky!

Namiesto toho, aby ako každý rok strávila Štedrý večer s dcérkou Miou (6), tentoraz ju bude musieť 24. decembra pri sviatočnom stole oželieť. Mia totiž strávi sviatky so svojím otcom Martinom Šmahelom (38), ktorý len pred rokom s partnerkou Beátou privítal na svet dcérku Emku. Túto vianočnú zmenu pritom navrhla samotná Miriam!

Kalisová má za sebou niekoľko vzťahov, ale do chomúta ju dostal jedine fitnesák Martin Šmahel. Po svadbe sa do ich manželstva narodila krásna dcérka Mia, ktorá im robí obrovskú radosť. Napriek tomu, že im manželstvo stroskotalo, Kalisová sa netají tým, že majú nadštandartné vzťahy a vychádzajú dobre. Tie však nemá so všetkými svojimi ex.

„Mám priateľské vzťahy so všetkými mojimi ex, keď rátam od prvého frajera a som s nimi viac-menej v kontakte, teda okrem jedného,“ povedala Miriam, ktorá možno narážala na Michala Menkynu, s ktorým to skončilo veľmi zle. „S niektorými sa dokonca pravidelne stretávame a máme toho veľa spoločného aj po ukončení vzťahu,“ priznala.

Špeciálne však spomenula jedného ex, ktorý je jej dodnes veľkou oporou. Či však myslela Šmahela nevedno, ale je isté, že obom ide o vytvorenie prostredia plného lásky pre ich dcérku Miu. Napriek tomu, že Štedrý deň trávili matka a dcéra zväčša spolu, tentoraz to bude inak.

„Tento rok bude Miuška prvýkrát u Martina na Štedrý deň. Navrhla som mu to, keďže sa im aj rodinka rozrástla, tak nech sú spolu... A s Miuškou a mojimi rodičmi a bráškom so švagrinkou si urobíme Štedrý večer 25. decembra. Je to len dátum. Vianoce sú o niečom inom, ako o čísle v kalendári,“ nechala sa počuť markizáčka.

Football news:

Bayern will play Egypt's Al-Ahly or Qatar's Al-Duhail in the Club World Cup semi-finals
Villalibre about delaying time by Athletic: Barcelona is worth a billion euros, and we wanted to win the Super Cup at the cost of our lives
Andrea Pirlo: Juventus want to win a tenth league title. Now is a difficult moment, but the ambitions remain the same
Dynamo crossed the medical examination and Cyberpunk 2077: they decorated the hospital with graphics and stuffed everything with Easter eggs
Joan Laporta: If Messi wants to gain experience in football in America, it will be useful for everyone
Ter Stegen and the Barcelona defenders have filed complaints against Griezmann for commenting on a poor defensive performance after the Super Cup (Cadena SER)
PSG can buy Barca defender Emerson for 25 million euros