Slovakia
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Monika Beňová pre HN: Fico si prešiel katarziou a zmenil sa. Chcem, aby bol líder Smeru

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Ste zaočkovaná? Nosievate rúško?
Áno, som dvakrát zaočkovaná, nosievam rúško. A práve dnes som čítala, že je tu možnosť dať sa aj tretí raz zaočkovať a určite sa dám. Akurát ma mrzí, že som zaočkovaná AstraZenecou, aj som si ju priamo vybrala, na Slovensku už nie je, ponúkajú len Pfizer alebo Modernu. Skúsim v parlamente v Bruseli, či tam nebude možnosť dať sa zaočkovať práve AstraZenecou. No tam fungujeme podľa belgického systému, takže asi musím ešte počkať.

Prečo má opozícia s očkovaním a nosením rúšok problém?
Nemyslím si, že je to problém len u nás, vychádzam aj z toho, že sme predvčerom mali v Bruseli stretnutie predsedov delegácií a aj tam jednoznačne zaznievalo, že očkovanie by nemalo byť povinné a že skôr treba informovať o výhodách očkovania. Toto je taká celoeurópska doktrína, nerobiť to nasilu. Za seba poviem úprimne, myslím si, že učitelia, zdravotníci, zamestnanci domovov sociálnych služieb, ale aj ľudia vo vyššom veku, rizikoví, by mali byť očkovaní povinne. U nás v strane prevláda opačný názor, ale rešpektujem to.

Nejde len o názor, ale vaši stranícki kolegovia protestujú, vyzývajú ľudí, aby nemali rúška a podobne. S týmto ste stotožnená?

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 94% na dočítanie.