Slovakia

Na ulici neďaleko Ríma sa strieľalo. Traja ľudia vrátane dvoch detí zahynuli

Útočníkovi sa podarilo utiecť a zabarikádovať sa vo svojom dome. Podľa správ talianskych médií má ísť o tridsiatnika s duševnými problémami, ktorý začal strieľať zrejme v dôsledku hádky. Bližšie podrobnosti incidentu zatiaľ nie sú známe.

Mario Savarese, starosta mesta Ardea, uviedol, že polícia má situáciu v súčasnosti pod kontrolou. „Nesmierne ma mrzí, čo sa stalo. Všetci zúčastnení, vrátane osoby, ktorá strieľala, boli miestni obyvatelia. Carabinierom som poskytol všetky nevyhnutné informácie, a dúfam, že páchateľa čo najskôr dolapia,“ povedal agentúre ANSA. „Zdá sa, že všetko zapríčinila nezmyselná hádka,“ dodal.

Obeťami streľby majú byť podľa talianskych médií dvaja bratia vo veku tri a osem rokov a jeden starší muž, ktorý nebol ich príbuzný.

Football news:

Parti injured his ankle in a friendly game with Chelsea. Arsenal midfielder will be examined tomorrow
Umtiti agrees to leave Barca, but only to a club from the Champions League or claiming the title
Sassuolo is ready to give Locatelli to Juve on loan for 5 million euros with an obligation to buy out at least 30 million
Sofia Pozdnyakova: It's more fun with the audience, the excitement wakes up. But we do not have such a popular sport as football or figure skating. We are used to it
Gilmore is the future of Chelsea. There is an elite pass, speed, and experience will gain in Norwich
Bologna signed Arnautovich. The forward of the Austrian national team was Interesting to Dynamo
Inter may sign Pjanic to replace Brozovic. Marotta was in contact with the Barca midfielder