Slovakia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Násilný ÚTOK na poslankyňu OĽANO! Niekto jej hodil ZÁPALNÚ FĽAŠU do... Slová Šipoša PREKVAPIA!

Na snímke Michal Šipoš počas predstavenia kandidačnej listiny OĽaNO do budúcoročných parlamentných volieb v Bratislave 3. decembra 2019. Šipoš kandiduje z 5. miesta. Kandidátku OĽaNO povedie pedagogička Mária Šofranko. Z čísla dva bude kandidovať odborník hnutia na obranu Jaroslav Naď, nasleduje bývalý policajný vyšetrovateľ Lukáš Kyselica. Líder hnutia Igor Matovič, ktorý bude kandidovať z posledného 150. miesta. FOTO TASR - Martin Baumann

Poslankyni Národnej rady SR a starostke obce Kunerad Monike Kaveckej (OĽANO) hodil v noci zo štvrtka (9. 6.) na piatok neznámy páchateľ zápalnú fľašu do záhrady jej rodinného domu. TASR o tom informoval predseda poslaneckého klubu OĽANO Michal Šipoš.

Podľa jeho slov horiaca fľaša pristála na pozemku v tesnej blízkosti jej auta. "Nie je to prvý útok na našu kolegyňu z poslaneckého klubu OĽANO. Po rôznych prejavoch slovného zastrašovania však niekto prvýkrát zvolil násilnú formu útoku. Odsudzujeme toto neprijateľné konanie a dúfame, že polícia a prokuratúra vyvinú maximálne úsilie na vyšetrenie tohto prípadu," uviedol Šipoš.

Autori: TASR, tn