Práve prebieha živé vysielanie. Všetky informácie budeme aktualizovať...

Národ má rád zradu, ale nenávidí zradcov - odkázal svojho času odídencom zo Smeru Robert Fico (56). Dnes sa však zdá, že jeho slová sa nepotvrdili a strana Hlas na čele s Petrom Pellegrinim (45) sa pravidelne umiestňuje na vrchole rôznych prieskumov, zatiaľ čo preferencie Smeru od volieb klesajú. 

Hlas-SD zaznamenal veľký úspech už na počiatku, kedy sa v rámci celoslovenskej kampane pod jeho vznik podpísalo viac, ako 90 000 Slovákov. A len nedávno sa strana usídlila na Lazaretskej ulici priamo v centre hlavného mesta. . „V budove má kancelárie vedenie strany, je tu priestor pre členov, sekretariát a tlačové oddelenie. Na prízemí sú priestory na konferencie a tiež zázemie pre médiá. Za nájom, služby a parkovanie bude strana platiť mesačne 12 120 eur s DPH,” odkázala hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková. 

Peter Pellegrini považuje zasadnutie sobotného snemu za zavŕšenie príbehu, ktorý začal v Banskej Bystrici."Ďakujeme za vašu podporu a verím, že po oficiálnom ustanovení vedenia a štruktúr strany sa aktívne zapojíte do práce pre lepšiu budúcnosť ľudí, ktorí na Slovensku žijú. Srdečne vám ponúkam ruku na spoluprácu a teším sa nielen na pracovné, ale aj neformálne stretnutia počas našich straníckych výjazdov do vašich miest a obcí," napísal na sociálnej sieti.