Slovakia

Obchodný dom IKEA Bratislava opäť privíta od 19. apríla svojich zákazníkov

Zdroj: nc

Obchodný dom IKEA Bratislava opäť otvorí v pondelok 19. apríla svoje brány, pričom počet návštevníkov bude regulovaný na maximálne 1 400 návštevníkov v jednom čase. Nákupy budú aj naďalej podliehať prísnym hygienickým opatreniam. Zákazníci si zároveň budú môcť skontrolovať naplnenosť obchodného domu IKEA na jeho webe a naplánovať si svoju návštevu.

Ostatné služby IKEA ako Klikni a vyzdvihni, Klikni a dovezieme a montážne služby, rovnako ako služby plánovacieho štúdia priamo v obchodnom dome, ktorá bude na objednávku, sú naďalej k dispozícii všetkým zákazníkom. V záujme zachovania bezpečnosti IKEA žiada zákazníkov, aby navštívili obchodný dom IKEA iba za účelom nákupu, a pokiaľ je to možné, sami.

Obchodný dom IKEA bol zatvorený od 19. decembra 2020, teda presne štyri mesiace. "Sme nesmierne šťastní, že môžeme opäť privítať našich zákazníkov, no jedným dychom musím povedať, že bezpečnosť zákazníkov a našich zamestnancov je pre IKEA najdôležitejšia,” hovorí Lucia Klečková, riaditeľka obchodného domu IKEA Bratislava.

Zdroj: ms

​"Počas týchto štyroch mesiacov sme urobili v našom obchodnom dome veľký kus práce. Okrem presmerovania nášho úsilia na vybavovanie ohromného množstva online objednávok sme pre našich zákazníkov pripravili novinku v podobe Circular Hubu, kde dávame výrobkom IKEA druhú šancu na spokojný a užitočný život. Zákazníci si tu nájdu komponenty pre výrobky IKEA, ktoré im doma chýbajú, inšpirácie na predĺženie životnosti nábytku, a zároveň nábytok z druhej ruky, ktorému môžete dať nový domov.“

Zatvorené zatiaľ ostávajú detský kútik Småland, kaviareň a reštaurácia. Zákazníci si však svoje obľúbené mäsové či bezmäsité guľôčky HUVUDROLL budú môcť zobrať so sebou z bistra pri pokladniach. Ikonické guľôčky budú navyše iba v pondelok 19. apríla za špeciálnu cenu! K dispozícii bude aj Švédsky obchod s potravinami.

S cieľom zabezpečiť zodpovedné a bezpečné nákupné prostredie žiada IKEA svojich zákazníkov, aby:
navštevovali obchod iba v prípade potreby a ak je to možné, prichádzali do obchodu sami
udržiavali vzdialenosť 2 metre od seba
dbali na hygienické zásady: používali dezinfekčné prostriedky na ruky
respirátor nosili správne: zakrývajúc ústa aj nos
počkali s vrátením produktu. Ak sa končí záruka v období, kedy bol obchodný dom zatvorený, bude automaticky záruka predĺžená do 31. mája.

(ars)

Football news:

Messi has failed to score for Madrid in the league for the first time in 15 years
Tuchel on the Champions League final: Chelsea are aware that they can beat Man City
Klopp on the top 4: It's not impossible, but it's difficult. Liverpool will try
Tiago Alcantara: Liverpool are fighting for a little miracle. It is always a pleasure to score and help the team
Manchester United missed out on a £ 200m deal. The sponsor is concerned about the conflict of fans with the Glazers
Troyes advanced to Ligue 1, winning the second division. The club belongs to the Man City holding
Zinchenko about the cancelled penalty: Before PSG, I had a dream - I was bitten by a snake in the place where the ball hit