Slovakia

ONLINE: Stretne sa s Manchestrom United? Basaksehir so Škrtelom čelí Kodani

Prajem príjemný športový večer všetkým fanúšikom futbalu! Dlhé čakanie na dohrávanie dvoch európskych pohárových súťaží sa skončilo, dnes sa bude pokračovať v dohráve Európskej ligy, kde budeme svedkami odvety osemfinálových stretnutí. Avšak, v dvoch prípadoch sa však prvý zápas odohrať nestihol, preto sa odohrá len jedno stretnutie a to na neutrálnej pôde v Nemecku. Lepšiu východiskovú pozíciu má pred týmto zápasom turecký Istanbul Başakşehir FK, ktorý vyhral na pôde Kodane 1:0, ale určite nás v Telia Parken čaká ešte zaujímavé stretnutie. V základnej zostave čerstvého tureckého majstra nechýba Martin Škrtel, tesne pred úvodným výkopom sa znova prihlásime.

Vítam všetkých priaznivcov futbalu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá FC Kodaň a Istanbul Başakşehir FK. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 18:55.

Po prestávke spôsobenou pandémiou koronavírusu sa už dohrali ligové súťaže a tak sa o slovo opäť prihlásia dve najprestížnejšie európske klubové súťaže. Od stredy sa bude pokračovať v Európskej lige, kde sú na programe odvtedy osemfinálových stretnutí. Avšak, v dvoch prípadoch sa však prvý zápas odohrať nestihol, preto sa odohrá len jedno stretnutie a to na neutrálnej pôde v Nemecku. Pochopiteľne sa bude súťaž dohrávať bez prítomnosti divákov.

Prvé stretnutie, ktoré sa odohralo v Turecku nebolo nijak zaujímavé. Napokon padol len jeden gól a to v 88. minúte, keď domáci Višća premenil penaltu a Istanbul Başakşehir v zostave aj s našim Martinom Škrtelom zvíťazil najtesnejším možným rozdielom.

FC Kodaň v uplynulej sezóne obsadila druhé miesto v najvyššej futbalovej súťaži v Dánsku a tak sa domácim obhajoba titulu nevydarila. Istanbul Başakşehir naopak mal veľký dôvod na radosť, keďže súťaž v Turecku vyhral a tak sa správne naladil na dohrávku Európskej ligy.

Nôž na krku majú futbalisti FC Kodaň, ale ešte nič nie je pre dánsky celok stratené. Sledujte náš online prenos!

Football news:

Morata passes medical at Juventus
Simeone plays a key role in the transfer of Suarez to Atletico
The Agent Of Gareth Bale: In real Life, Gareth was treated differently. I hope there will be no question of a return
Micah Richards: People write: Richards only works live because of BLM. I achieved this through hard work
The former Director of Barca: Martino said Messi: I know that if you call the President, he will throw me out
Liverpool are in contact with Mbappe's entourage and will compete for him with Real Madrid next summer
Carragher on de Bruyne: Next after Messi and Ronaldo. This is the best player in the Premier League