Slovakia

Pasažierka natočila zamestnanca letiska: Tieto zábery jeho šéfovia nikdy nemali vidieť!

Cestujúci nakrútil z lietadla zamestnanca letiska, ktorý kráča po asfalte a zverejnil ho na internete. Video sa okamžite stalo virálom a ľudia boli prekvapení, ako dobre na ňom muž vyzerá. Video dosiahlo viac ako milión zhliadnutí, avšak popularita mladého muža má aj negatívnu stránku. Jeho zamestnávatelia videli video a mali mu strhnúť 10 % z výplaty pre porušenie firemného kódexu správania. Dôvodom mala byť nezastrčená pracovná košeľa a ruka vo vrecku, píše Fox News. "Ak zoberieme do úvahy, aký významný vplyv má toto video, musíme stanoviť trest," vyjadrila sa spoločnosť.

Ľudia na internete nesúhlasia s trestom a myslia si, že jeho nadriadení žiarlia, pretože sa stal populárnym. Zamestnanec letiska však nevyzerá byť nahnevný. "Úprimne, stále sa cítim šťastný, pretože stať sa slávnym tak rýchlo nie je jednoduché. Moja spoločnosť neurobila nič zlé. Bola to moja chyba, že som nedodržal štandardy, pokiaľ ide o kódex obliekania a správania," píše muž. Rovnako vyzýva ľudí, aby nevinili cestujúcu, ktorá video nahrala, pretože ona mu nechcela nijako ublížiť.

Football news:

Icardi on leaving Inter: PSG-a step forward. I want to win trophies
Giress about the Best-2019 award: Mane should have been ahead of Messi
Lovestory Totti and Ilari Blasi: he dedicated goals to her in the Derby, she dissuaded him from moving to Real Madrid (and had a row with Spalletti)
Eric Djemba-Djemba: Pogba and Brunu would have sat in the reserves under Scholes and Keane
Klopp on the championship: I would never compare myself to Dalgliesh and Shankly
Dimitar Berbatov: Earlier it was about the championship of Manchester United, now it is about the top 4
Zidane wants to see Mane at Real Madrid, but the club cannot afford this transfer