Slovakia

Plus size modelka v súťaži krásy všetky prevalcovala: To, čo má ona, nemala žiadna iná

Detektívka Nicola Floss (31) bola nedávno korunovaná za jednu z najkrajších žien. Stala sa víťazkou súťaže Miss Voluptuous England, čo je jediná plus size (veľkých rozmerov) súťaž krásy v Spojenom kráľovstve, informuje portál The Sun.

Kvôli pandémii koronavírusu sa súťaž konala virtuálne a Nicola v nej naozaj zažiarila, keď sa objavila v trblietavých modrých šatách. Policajtka povedala, že vo svete krásy búra predsudky. A dodala, že jej odkaz je obrovský a nik ho nemôže prehliadnuť.

„Svojim kolegom som o súťaži nepovedala, ale do práce som prišla vo večernej róbe. Bol to dobrý pocit a všetci ma veľmi podporovali. Veľmi tvrdo pracujem každý deň a rovnako tvrdo pracujem aj na tom, aby som svetu predala svoje pozitívne myšlienky o tele a sebavedomie," povedala Nicola.

Od ľudí sa jej dostáva veľa pozitívnych reakcií. Nicola je veľmi rada, že sa jej odkaz šíri ďalej medzi ľuďmi, namä medzi mladými. V roku 2016 sa začala zúčastňovať súťaží krásy, aby mohla ukázať, aká je na svoje telo hrdá. Pracuje tiež ako plus size modelka a propaguje pozitívne kampane.

Sama hovorí, že keď bola mladšia, svet modelingu bol o takéto ženy ochudobnený a toto zastúpenie tam takmer nebolo. Ona je však teraz v pozícii, keď to môže zmeniť.

Football news:

Sergi Roberto on Braithwaite's fall: I was surprised that the referee immediately said that nothing had happened. He did not address VAR
Ex-referee Iturralde Gonzalez believes there was a penalty on Braithwaite. Andujar Oliver thinks not
Casemiro got 2 yellow cards in a minute and will miss Real Madrid's game with Getafe
Nacho about 2:1 with Barca: It was like a final, a very important victory. But Real Madrid still have a lot to do
Real Madrid have not lost 13 matches: 11 wins and 2 draws. Next up-Liverpool at Anfield
Ex-referee Andujar Oliver believes that Dembele did not have a penalty in the 1st half of the clasico
Thomas Tuchel: I came to England to get into the top 4 with Chelsea. The race is in full swing