Slovakia

Polícia Nitrianskeho kraja zasahovala počas soboty pri dvoch nehodách

Nehoda v Urminciach, 25. septembra 2021. Foto: Polícia SR

Polícia zasahovala spolu so všetkými záchrannými zložkami okolo obeda pri dopravnej nehode v Urminciach v okrese Topoľčany.

Nitra 26. septembra (TASR) – Polícia v Nitrianskom kraji zasahovala v sobotu (25. 9.) pri dvoch dopravných nehodách, pri ktorých zahynula jedna osoba a štyri boli ťažko zranené. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre na sociálnej sieti.

Polícia zasahovala spolu so všetkými záchrannými zložkami okolo obeda pri dopravnej nehode v Urminciach v okrese Topoľčany. "Vodič osobného auta pravdepodobne dostal šmyk a zrazil sa s protiidúcim domiešavačom. Bilanciou dopravnej nehody sú štyri ťažko zranené osoby v osobnom aute vrátane dvoch detí," uviedla polícia.

Po tejto nehode zasahovala polícia aj pri dopravnej nehode 50-ročného motocyklistu v Nitrianskom okrese. "Muž pravdepodobne nezvládol riadenie motocykla a narazil do dopravnej značky pri mestskej časti Nitra - Dražovce. Pri prevoze do nemocnice svojim zraneniam podľahol," doplnila polícia.

Football news:

PSG sees Adeyemi as Mbappe's replacement. The 19-year-old striker is also Interesting to Bayern, Real Madrid and Liverpool
Tuchel about the League Cup: Every tournament is important, we do not prioritize. Chelsea always plays to win
Miranchuk looks like a foreign body. It would be better to let him go back to Russia. Italian journalist about Atalanta midfielder
Barcelona's priority is Klopp's appointment. His contract with Liverpool is until 2024
Milan is ready to more than double Teo's salary to 3.5 Million euros a year
Al-Sadd Xavi has not lost 34 matches in the Qatar League - this is a club record. The league record is 41 games
Nagelsmann about Hernandez: He is in a good mood, there is no feeling that he is worried about prison