Slovakia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Pred slnkom ochránia aj tieniace plachty: V akých lokalitách v Karlovej Vsi pribudli?

tieniaca plachta

Zdroj: Facebook/Karlova Ves

Pred horúcim letným slnkom sa aj tento rok môžete skryť pod tieniacimi plachtami. Karlova Ves ich nainštalovala v 13 lokalitách, ku ktorým čoskoro pribudnú ďalšie dve nové miesta.

Novými lokalitami, ktoré pribudnú s inštalovanými plachtami sú miesto v zrekonštruovanom parku Kaskády a na detskom ihrisku v školskom areáli na Majerníkovej, ktoré sa presunulo na plochu vedľa ihriska pre plážový volejbal. Toto ihrisko sa podstatne zväčšilo a doplnili tam aj nové hracie prvky. 

Karlovoveská samospráva spresnila, že s tieniacimi plachtami môžu počítať aj návštevníci detských ihrísk vo vnútroblokoch na Púpavovej, Nad lúčkami, medzi ulicami Hany Meličkovej a Kolískovou, na Adámiho, Majerníkovej, v areáloch MŠ Ľ. Fullu, Majerníkova 11, Kolískova, na ihriskách pred ZŠ A. Dubčeka, v hornej časti pešej zóny na Pribišovej, na Nám. sv. Františka, vo verejnom priestore v strednej časti pešej zóny Pribišova a pri pitnej fontánke na Nám. sv. Františka.

Okolie pitnej fontánky na Adámiho v Karlovej Vsi zrekonštruovali

Vďaka iniciatíve dobrovoľníkov z Občianskeho združenia Studnička okolie novoosadenej pitnej fontánky na ihrisku Márie Jančovej na Adámiho opeknelo. Informovala o tom mestská časť Karlova Ves na svojom webe.

(nc)