Slovakia

Sabo prispel gólom k triumfu Karagumruku nad Erzurumom

Slovenský stredopoliar odohral celý duel a v prvej minúte nadstaveného času druhého polčasu spečatil skóre.

Istanbul 30. októbra (TASR) - Slovenský stredopoliar Erik Sabo sa podieľal gólom na víťazstve futbalistov Karagumruku nad Erzurumom 5:1 v piatkovom stretnutí 7. kola tureckej najvyššej súťaže. Sabo odohral celý duel a v prvej minúte nadstaveného času druhého polčasu spečatil skóre.

Karagumruk ukončil šnúru troch zápasov bez víťazstva, v tabuľke je na tretej priečke s odstupom piatich bodov na vedúci Alanyaspor.

výsledky:

Karagumruk - Erzurum 5:1 /E. Sabo (Karagumruk) odohral celý zápas a v 90.+1. min dal gól/, Trabzonspor - Kasimpasa Istanbul 3:4

Musa about Sheffield: I want to play at the top level, with all due respect to this club
Tebas on PSG and Manchester City: they pay their salaries from oil and gas, not from their income. Because of them, salaries increased by 15%
Cheryshev did not train with Valencia. The club reported a case of coronavirus in the team
Vedomosti launches a sports website with a focus on the business side. The print version will also be
Conte that he would be fired before Christmas: If so, it will only be because I deserve it
Marcelo Bielsa: Maradona was an artist. He will remain our idol