Slovakia

Soňa Müllerová a jej Ema: Tichá domácnosť medzi krásnou mamou a dcérou

Mama & dcéra

Foto: Ľuboš Kotlár

#Madam EVA

Známa moderátorka funguje v Bratislave a jej dcéra v Paríži. Preto keď sa párkrát do roka stretnú, vrie to, a vybuchujú vášne ako sa na dve ženy patrí. :-)

Počas nádherného exkluzívneho fotenia (kuk do galérie) pre Madam EVU, sme sa rozprávali o tom, aké to je, mať dcéru tak ďalekooo od seba. Od sedemnástich!! "A ja som ju tam dokonca nasmerovala."- smiala sa Soňa. "Nevedela ani slovo po francúzsky. Na gymnáziu mala nemčinu a angličtinu. Sedeli sme na Trocadere na lavičke a ona mi povedala: „Mami, to je také pekné, keď hovoríš po francúzsky.“ A ja na to: „Tak, makaj!“ Za dva roky sa naučila po francúzsky tak, že robila prijímačky na vysokú v Paríži, a odvtedy je tam – už deväť rokov. "

Obľúbenú moderátorku občas zachváti materstvo a zúfalo jej zavolá, nech sa vráti domov, lebo tu je lepšie a bezpečnejšie, a ona povie: „Mami, ja nechcem byť Müllerová.“ Anonymita veľkého mesta je pre Emu ako spasenie, tam ju nikto nepozná, nerieši. Mama s dcérou sa teda vidia zhruba tri  razy do roka. Ako to vtedy vyzerá?

"Prvý večer je harmónia, druhý deň, keď ide Emka do roboty, začnem upratovať zásuvky, skrine a potom sa vždy pohádame, kde som všetko dala, ona to nebude vedieť nájsť, prečo nesedím na káve a musím stále niečo robiť... Potom ideme na obľúbené miesta, kávička, galérie,výstavy, butiky, vyladíme sa, zharmonizujeme. A v deň, keď odchádzam, obe plačeme. Asi tak."

Však vám to niečo pripomína? Vzťahy mám a dcér bývajú intenzívne... V novej Madam EVE sa dočítate viac v úprimnom veľkom rozhovore aj o tom, ako Soňa spomína na svoje manželstvo, kde sa oblieka  a prečo stále pije Gemerku. :-)

Augustová MADAM EVA prichádza s prílohou SEX, LÁSKA A INÉ ROZTOPAŠE.

Augustová MADAM EVA prichádza s prílohou SEX, LÁSKA A INÉ ROZTOPAŠE.

Zdroj: MADAM EVA 8

Football news:

Bayern are ready to offer Alaba a 5-year contract. Previously discussed a 4-year deal
Klopp, flick and Nagelsmann are up for the best coach of the season award
Lewandowski, Neuer and de Bruyne are up for the UEFA best player of the season award
Totti is close to returning to Roma. He could become Vice-President or technical Director
Juve promised to bring other foreigners to the University, where Suarez took an Italian exam with answers. The case will be referred to FIGC
Bartomeu agreed to let Suarez go to Atletico. The transfer can be made today
Sampdoria player-Greta Thunberg from the world of football: discusses climate issues with Ministers, does not like to fly and is friends with Bellerin