logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

Tipsport liga: Útočník Mikúš podpísal zmluvu s HKM Zvolen

Útočník podpísal v novom pôsobisku zmluvu do konca sezóny 2019/2020.

Juraj Mikúš — Foto: TASR/Martin Baumann

Zvolen 24. januára (TASR) - Slovenský hokejista Juraj Mikúš sa dohodol na spolupráci s tipsportligovým HKM Zvolen. Do najvyššej slovenskej súťaži sa vráti po 10 rokoch, v minulosti si obliekal dres Skalice. Zvolenský klub informoval o novej akvizícii na oficiálnej stránke.

Útočník podpísal v novom pôsobisku zmluvu do konca sezóny 2019/2020. Ročník začal v českom Litvínove, klub s ním však pred pár dňami ukončil spoluprácu. V 25 zápasoch získal 8 kanadských bodov za 3 góly a 5 asistencií.

V najvyššej slovenskej súťaži sa predstaví po 10 rokoch, odišiel z nej po sezóne 2008/2009. V nej získal celkovo 113 kanadských bodov a spoločne s vtedajším skalickým spoluhráčom Žigmundom Pálffym sú dodnes jediní hráči, ktorí v súťaži prekonali 100-bodovú hranicu.

Themes
ICO