Slovakia

VIDEO: Matúš Vallo si zahral v populárnom televíznom seriáli - neuveríte, akú mal motiváciu...

Zdroj: FB M.V.

Primátor Bratislavy Matúš Vallo sa dnes na sociálnej sieti pochválil fotografiou, ktorá vznikla počas nakrúcania populárneho televízneho seriálu Oteckovia. Uvidieť ho v akcii a posúdiť to ako mu herectvo šlo, budú môcť diváci už dnes podvečer na Markíze. Aká bola Vallova motivácia pre účinkovanie v takomto type programu?

"Som ochotný urobiť hocičo pre to, aby ľudia vedeli, že sa musíme sčítať. Aj hrať v populárnom slovenskom seriáli. Ak mám byť úprimný, bolo to veľmi príjemné. Ďakujem veľmi pekne celému štábu a “kolegom” hercom, že ma strpeli," uviedol Matúš Vallo na svojom osobnom FB profile.

"Štáb postupoval podľa pravidiel a nariadení. Všetci účinkujúci boli otestovaní a pri nakrúcaní rúška nie sú povinné," dodal primátor, pričom nezabudol pripomenúť svojim známym či priaznivcom, že scény s ním sa v seriáli Oteckovia objavia už dnes o 17:55 h na stanici Markíza. A teda pravdepodobne uvidíme ako svoje účinkovanie využil na propagáciu sčítania obyvateľstva, vďaka úspešnosti ktorého môže Bratislava získať na daniach ročne až 10 miliónov eur.  

(ars)

Football news:

Neymar: I owe Mbappe the adaptation in France and the joy of being here
Joao Felix was injured again. He will miss 10 days
The Bundesliga said goodbye to Monday's matches with Hoffenheim and Bayer zeros. Their cancellation was sought by fans
Mino Raiola: Borussia do not want to sell Holand in the summer. I respect this position, but this does not mean that I agree with it
Alexander Golovin: I enjoy giving such programs. This is my job
West Brom have scored 8 goals in their last 2 matches. For the previous 10 games, only 6 goals were scored
VAR did not count West Brom's goal for offside. Although the author of the goal was probably in the right position