Slovakia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Vražda?! V prípade nebohej študentky na internáte sa objavili nové skutočnosti

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Iba 21-ročná študentka Mária z Ukrajiny, ktorú našli v piatok mŕtvu na izbe v internáte Mladá Garda, sa stala pravdepodobne obeťou vraždy. Policajti už mali aj zadržať páchateľa.

O posune vo vyšetrovaní informovala TV JOJ. Telo nebohej našiel ešte v piatok dopoludnia jej kamarát, ktorý ju prišiel skontrolovať, pretože mu nedvíhala telefón. Maria študovala v prvom ročníku na Slovenskej technickej univerzite.

"V piatok (03.06.2022) došlo v priestoroch vysokoškolského internátu v treťom bratislavskom okrese k nálezu tela 21-ročnej ženy bez známok života. Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave III sa prípadom ihneď začali intenzívne zaoberať a vo veci vykonali potrebné procesné úkony.
Včera (08.06.2022) si vyšetrovanie predmetnej veci prevzali z dôvodu zistenia nových skutočností policajti Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave. S prihliadnutím na aj naďalej vykonávané potrebné úkony súvisiace s objasnením tohto skutku a zároveň aby nedošlo k ohrozenia samotného vyšetrovania resp. jeho zmareniu, akékoľvek bližšie informácie nie je možné v súčasnosti poskytnúť. Akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní, o prípade budeme informovať," povedal pre banoviny.sk k prípadu policajný hovorca Michal Szeiff.

Podľa TV JOJ mala Mária ležať v izbe pri dverách na zemi a na tele nemala žiadne stopy po násilí. Vyšetrovaním sa však zistilo, žebola zadusená pravdepodobne vankúšom alebo paplónom. Podozrivého už polícia zadržala.

Archívna reportáž TV JOJ:

(ms)