Slovakia

Zaľúbenci Cimarro a Gregušová zverejnili horúci záber: Jedna z našich prvých fotiek

Máte zaujímavý tip, záľubu alebo fotky, o ktoré sa s nami chcete podeliť? Neváhajte a pošlite nám ich na tip@novycas.sk alebo na WhatsApp na číslo 0918 620 001!

Ukázali, ako vyzerali ich prvé spoločné dni! Mario Cimarro a Bronislava Gregušová sú zasnúbení od roku 2019, no stále pôsobia rovnako zamilovane ako na sexi fotke, ktorú označili za jednu z ich prvých spoločných. Kubánsky herec sa u slovenského diváckeho publika preslávil úlohou Juana v telenovele Skrytá vášeň. Lámač ženských sŕdc navštívil v lete 2018 Slovensko počas letného DOD v televízii Markíza. 

Istý čas potom uverejňoval fotky z nášho hlavného mesta so záhadnými odkazmi, až kým nedošlo na video so slovenskou pesničkou hrajúcou v pozadí. "Awesome week (úžasný týždeň)! Lubim ta!" Napísal k videu a práve touto nevinnou vetou rozvíril dohady fanúšičiek, kto je tá záhadná žena, ktorej posiela takéto vyznania. Za pomoci všímavých čitateľov sa Nový Čas napokon dopátral k tomu, kto môže byť jeho vyvolenou. Po spoločných fotkách na letisku vyšla aj misska s pravdou von a začala herca označovať v príbehoch na Instagrame. Bývalá súťažiaca Miss Slovenko 2015 sa za sexidolom presťahovala do Paraguaja, kde prebiehala tanečná šou Baila Conmigo Paraguay 2019. Cimarro bol v porote.

O zásnubách, ktoré prišli zakrátko, informoval ako prvý Cimarro, ktorý uverejnil spoločné fotky s tým, že Bronislava povedala áno! Potom však pridal aj videá, kde je vidieť krásne momenty zo zásnub. Do romantickej idylky však nekompromisne zasiahla aj v ich prípade pandémia, ktorú namiesto plánovania očakávanej svadby prečkáva sympatická dvojica v slnečnej Kalifornii.

Football news:

Contrast before the whistle in Prague: Slavia players lined up in front of a kneeling Arsenal
Unai Emery: I am used to matches against my former clubs, so the games with Arsenal are not something new
I drink beer, champagne, red wine. I eat cheese and caviar. Figo about watching football
Figo about Messi and Ronaldo: Truffles with caviar is difficult to compare
Pogba on the substitution at half-time: They tried to provoke me for the 2nd yellow card. The coach decided that it would be better if I left the field before the red
Ole Gunnar Solskjaer: Manchester United are in for a real European battle with Roma. We are good against the Italians
Mikel Arteta: An important victory at a crucial moment, but it will be difficult for Arsenal. Emery is the most successful coach in the history of the Europa League