Turkey

13 Temmuz Survivor'da kim elendi? Survivor 2020 İstanbul canlı yayınında kimler finale kaldı? SMS sıralaması!

Survivor 2020'de bu akşam büyük bir eleme heyecanı daha yaşanacak! Herkesin Survivor 2020 şampiyonunu görmek için sabırsızlıkla beklediği final gecesine bir gün kala, İstanbul'da yapılacak eleme sonunda kimlerin son ikiye kalacağı yarışmanın sıkı takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı! 13 Temmuz Survivor 2020 135. Bölümde SMS Sıralamasına göre belirlenecek ve halkın oylarına istinaden şampiyonluğa gidecek iki isim kim olacak? Survivor'da kim elenecek? Tüm bu soruların cevabı bu akşam İstanbul'da yapılacak canlı yayında yanıtını bulacak! Eğer daha fazlasını merak ediyorsanız TV8 ekranlarında sizlerle buluşacak Survivor 2020 yarı finalini kaçırmayın!

Survivor 2020'de 13 Temmuz Pazartesi günü bir kişinin daha şampiyonluk hayallerine vedası ekranlara gelecek. Halkın oylarına göre belirlenen SMS sıralamasında Barış, Yasin ve Cemal Can arasından elenen isim kim olacak?Survivor 2020'de yarı finalde kim elendi? Finale giden iki isim kim oldu? Survivor 2020 'nin canlı yayınlanacak 135. yeni bölümünde merak edilen her şey cevabını bulurken, yeni bölüme istinaden elenen yarışmacının kim olduğunu ve 13 Temmuz Survivor 2020'de neler olduğunu haber detaylarımızda bulabilirsiniz.

13 TEMMUZ PAZARTESİ SURVIVOR'DA KİM ELENDİ? 

Survivor 2020'nin 135. bölümünde yarı final heyecanı İstanbul'dan yapılacak canlı yayın ile bu akşam TV8 ekranlarında sizlerle olacak! Yeni bölüm ile birlikte, "Survivor'dan kim elendi" sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

SURVIVOR'DA KİMLER BÜYÜK FİNALE KALDI?

Survivor'da büyük finale kalan iki isim bu akşamki yeni bölümde yapılacak elemenin ardından belli olacak; haberimizde yeni bölüm ile birlikte güncellenecektir. 13 Temmuz Survivor 135. bölüme dair erak ettiğiniz her şeyi buradan takip edebilirsiniz. 

12 TEMMUZ PAZAR SURVIVOR'DA KİM ELENDİ? ŞAMPİYONLUK HAYALLERİNE VEDA EDEN İSİM...

Survivor 2020'de Dominik Finali dün akşam sona erdi. Dokunulmazlığı kaybeden Barış, Berkan, Yasin için canlı yayında konsey toplandı ve bu isimler için halk oylaması yapıldı. Yarışmanın sıkı takipçilerinin kullandıkları SMS oyları sonucunda bir SMS sıralaması oluştu. Survivor 2020'de canlı yayında yapılan bu oylamaya göre en az oyu alan Berkan elendi. Böylece Berkan Karabulut Survivor 2020 şampiyonu olma hayaline veda etti.

SURVIVOR'DA SON ÜÇ YARIŞMACI KİM OLDU?

Survivor 2020'de dün akşam Berkan Karabulut'un elenmesi üzerine, İstanbul'da bu akşam gerçekleşecek yeni eleme gecesine gidecek isimler Cemal Can, Barış ve Yasin oldu. Son üçe kalan yarışmacılar arasından kimin bu akşam veda edeceği ise merak edilenler arasında.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR 2020 BÜYÜK FİNALİ NE ZAMAN?

Bu akşam yapılacak elemenin ardından sona kalan iki yarışmacı belli olacak. 14. sezonuna Ünlüler Gönüllüler konsepti ile hızlı bir giriş yapan ve herkesin gönlüne taht kuran Survivor 2020 14 Temmuz akşamı büyük finalini yaparak TV8 ekranlarına bu sezon için veda edecek. Survivor 2020 şampiyonu yarın akşam belli olacak!

Football news:

Ødegård prematurely returned to the real world of rental Sociedade
Arsenal and Roma are discussing the exchange of Torreira for diavar
The trained bear was brought to the dressing room of the Sakhalin Resident
De Ligt had shoulder surgery and will miss 3 months
Modibo – infected with coronavirus Barcelona player. The disease passes without symptoms
Lichtsteiner finished his career. The former Juve and Arsenal defender is 36 years old
Matuidi left Juventus. The midfielder will move to Inter Miami Beckham