Turkey

Adana’da bomba gibi patlayan şofbenden dakikalarla kurtuldu

Adana’da bir evdeki şofbenin bomba gibi patlaması sonucu bir kişi yaralanırken, bina önünde park halinde duran aracın sahibi, 2 dakika ile faciadan kurtuldu.

Adana’da bomba gibi patlayan şofbenden dakikalarla kurtuldu

Merkez Çukurova ilçesine bağlı Huzurevleri Mahallesi 77149 sokakta bulunan bir apartmanın 10’uncu katında, evde bulunan H.E.A., duş almak için banyoya girdi.

ÇAKMAĞI YAKTI, ŞOFBEN PATLADI

H.E.A.’nın tüplü şofbeni yakmak için çakmağı kullanması sonucu şofben bomba gibi patladı. Patlama sonucu H.E.A. yaralanırken evde maddi hasar oluştu. Yaralı, olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince Çukurova Devlet Hastanesine kaldırıldı. Öte yandan patlama nedeniyle bina önünde park halinde bulunan 01 AEG 68 plakalı otomobilde hasar meydana geldi.

Adana’da bomba gibi patlayan şofbenden dakikalarla kurtuldu-Video

Adana’da bomba gibi patlayan şofbenden dakikalarla kurtuldu #1

PATLAMA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Şofbenin patlamasından dolayı evdeki camların park halindeki araca düşme anı ise çevredeki güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Adana’da bomba gibi patlayan şofbenden dakikalarla kurtuldu #2

"2 DAKİKA ARAYLA KURTULDUM"

Aracında maddi hasar oluşan Ahmet Gürlek, “Ben 3’üncü katta oturuyorum. Arabamı normalde hep yan tarafa park ediyorum ama orası dolu diye geldim buraya park ettim. Tam yukarı çıkarken haber geldi arabanın üzerine cam düştü diye. Evin içerisi berbat olmuş. 2 dakika arayla canımdan olmaktan kurtuldum. Cana bir şey olmasın” diye konuştu.

Adana’da bomba gibi patlayan şofbenden dakikalarla kurtuldu #3

Adana’da bomba gibi patlayan şofbenden dakikalarla kurtuldu #4

Adana’da bomba gibi patlayan şofbenden dakikalarla kurtuldu #5

Football news:

Barcelona does not withdraw from the Super League: That would be a historic mistake. We need a deep analysis
Brad Friedel: Football is a religion in England, and the American owners do not fully understand this
Florentino Perez: Without the Super League, the transfers of Mbappe and Holand are impossible. And not just for Real Madrid
The owner of Bordeaux has stated that he no longer wants to finance the club
The submarine can change the regulations. Clubs want to be excluded from the tournament for a new attempt to create a Super League
Germany and Brazil will play in the same group at the Olympic football tournament
Everton captain on Super League: I'm glad that this nonsense was canceled after the outrage of people. The big six players are not to blame