Turkey

AK Parti Çarşıbaşı ilçe yönetimi istifa etti

61SAAT HABER SERVİSİ -

AK Parti Trabzon’da bugün flaş bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz aylarda 2. bir aday çıktığı için kongresi ertelenen AK Parti Çarşıbaşı’nda bugün mevcut başkan Hakan Kocaman ve yönetim kurulunun Genel Merkez tarafından istifası alındı.

Kocaman ve il yönetimi istifalarını, İl Başkanlığına gönderdi. İstifa ettiklerini doğrulayan İlçe Başkanı Kocaman, “Ben ve yönetimim istifalarımızı yazarak İl Başkanlığına gönderdik” dedi. 

MEVCUT İLÇE BAŞKANI GENEL MERKEZİN ADAYIYDI

Hatırlanacağı üzere AK Parti’nin Çarşıbaşı Kongresi 2. bir aday çıktığı için ileri bir tarihe ertelenmişti. AK Parti Genel Merkezin adayı ise mevcut İlçe Başkanı Hakan Kocaman olmuştu.

KOCAMAN YENİDEN ATANACAK

Edinilen bilgiye göre ilçe başkanı Kocaman ‘ın yeniden başkanlığa atanacağı ve yeni yönetimi Kocaman’ın oluşturacağı öğrenildi.

Football news:

Pep Guardiola: Man City will not sign anyone in the winter
Ronaldo's smile was like a sarcastic grimace of surrender. Tacchinardi on 0:2 with Inter
Klopp on Alisson: My God, what a goalkeeper! Needed him at 2 points Manchester United
Eldor Shomurodov: Torres and Drogba are my idols. Would like their autographs
Alaba is almost real. It seems that instead of Ramos: Sergio will not be able to replace directly, but will affect the team through a change in style
Alaba's father on Real Madrid: The contract has not been signed, the decision has not yet been made. There are other clubs
Alaba has not yet agreed with Real Madrid. The player is in talks with Barca, City, Manchester United and PSG