Turkey

Apolet tehdidinin arka planı deşifre oldu! 15 Temmuz'un intikamı...

Apolet tehdidinin arka planı deşifre oldu! 15 Temmuz'un intikamı...

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı olduğu günden bu yana cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni satmak, Kanal İstanbul projesini durdurmak, yerli otomobilin yapımından vazgeçmek gibi vaatlerde bulunan ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan karşısında bir varlık gösteremeyen Muharrem İnce, terörle mücadele kahramanlarına saldırmaya başladı.

İnce, 4 bin 500 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiği, Akdeniz’e inmesi planlanan terör koridoru projesinin bozulduğu Zeytin Dalı Harekatı’nı yöneten 2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel’i Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alkışladığı gerekçesiyle adeta fırsat kollar gibi apoletini sökmekle tehdit etti. Temel Paşa, daha önce de FETÖ tarafından hedef alınmıştı. FETÖ, 15 Temmuz işgal girişiminde özel suikast timiyle Temel Paşa’nın canına kast etmeye kalktı, ancak başarılı olamadı.

TALİMAT FETÖ’DEN Mİ?

Millete kurşun sıkan, 250 vatan evladını şehit eden alçak FETÖ’cü darbecilere tek söz etmeyen, bu da yetmiyormuş gibi hainler için mağduriyet edebiyatı yapan Muharrem İnce’nin, Temel Paşa’yı hedef alması tek bir adresi gösteriyor o da FETÖ. Çünkü ne CHP ne de cumhurbaşkanı adayı İnce, FETÖ ile mücadele etmeye dar tek bir söz bile vermedi.

FETÖ’YE VAAT ÜSTÜNE VAAT

İnce, FETÖ ve PKK’nın korkulu rüyası OHAL’i kaldırarak, teröristlere can suyu olmayı vaat etti. Bununla yetinmeyen Muharrem İnce, FETÖ’nün yayın organı Ahval’e verdiği mülakatta Kanun Hükmünde Kararname ile devletten temizlenen FETÖ’cü teröristleri yeniden kamuya döndüreceğini alenen ilan etti. İnce ile FETÖ’nün ilişkisi her geçen gün derinleşirken, Temel Paşa’ya yönelik kinde FETÖ’nün payı da belgelendi. Öte yandan Muharrem İnce’nin kim olduğu belli olmayan Amerikalı ile görüşmesinden sonra art arda iftiralarını sıralaması, terörle mücadele kahramanı Temel Paşa’yı hedef alması dikkatlerden kaçmadı.

PKK DA NEFRET EDİYOR

Diğer yandan FETÖ ile beraber, PKK da Temel Paşa’dan nefret ediyor. Vatan haini Adem Huduti’nin komutanlığında Güneydoğu’yu işgale kalkışan PKK terör örgütü, Temel Paşa göreve geldikten sonra Güneydoğu’da adım atamaz hale geldiği gibi, Fırat’ın batısından da temizlendi.

Kaynak: Dirilişpostası

Football news:

Zinedine Zidane: People always talk about Real Madrid, because This is the most important club in history
Lukas Podolski: Sane hasn't reached the top level yet. He needs to play for the national team, win the Euro or the world Cup
Police arrested a 12-year-old boy in the case of threats against Zaa
These people are sick. They need help. The fear and loathing of the North London Derby
Farfan's goal could not be counted: before that, the referee called from the goal, and CHorluka just took the ball and ran forward with it
Son has scored 10+ goals for Tottenham in the Premier League four seasons in a row
Milan are Interested in the striker of Lille Osimana