Turkey

Apple iPhone 12 modellerini taksit taksit satışa sunacak

Apple pandemi sürecinden ötürü iPhone 12 modellerini taksit taksit satışa sunmayı planlıyor. İşte detaylar.

Apple genel olarak tanıttığı iPhone modellerinin hepsini eş zamanlı olarak satışa sunar. Sadece iPhone X modelinde belli bir gecikme yaşanmıştı. Lakin sonrasında yine tanıtılan tüm modeller eş zamanlı olarak raflardaki yerini almıştı.

Bu yıl ise mevcut pandemi sürecinden ötürü bazı gecikmelerin olabileceği rapor edildi. Malum Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan salgın tüm dünyayı kırıp geçmişti. Bu salgın en çok da teknoloji sektörünü etkilemişti.

Son dönemde iPhone 12 modellerinin koronavirüs salgını yüzünden gecikmeli olarak gelebileceği söyleniyordu. Görünen o ki bu gerçek olacak. Cupertino merkezli şirkete yakın isimler tarafından da doğrulanan bilgilere göre Apple ilk olarak 6.1 inçlik iPhone modellerini satışa sunacak.

Yani ilk olarak iPhone 12 Max ve iPhone 12 Pro modelleri raflardaki yerini almış olacak. Bu cihazların satışa sunulmasından yaklaşık olarak 4 hafta sonra da 5.4 inçlik iPhone ve iPhone 12 Pro Max raflardaki yerini almış olacak.

Muhtemelen Apple gerçekleştireceği etkinliğin hemen sonrasında ilk 2 iPhone modelini satışa sunacaktır. Diğer modeller ise Ekim ayında gelecektir.

Football news:

Tiago arrived at the Liverpool base to complete the transfer
Higuain became an Inter Miami player
We read Pirlo's diploma and now we know exactly how Juventus will play
Bale and Regilon have arrived in London for a move to Tottenham
Klopp about the transfer of Thiago: it looks promising. Perhaps it will be useful for fans to follow our media
Bartomeu is getting closer to retirement: Socios bars collected 20 thousand signatures for impeachment
The American company Krause Group bought 90% of Parma's shares