Turkey

Perşembe akşamları ekrana gelen Mucize Doktor dizisinin 22. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Ferman'ın virüs tehdidinden kurtulması hastanede herkesin büyük bir sevinç yaşamasına neden olacak. Ferman, Nazlı adını duyunca kısa süreli şok yaşayacakken Nazlı, Ali'ye karşı boş olmadığını itiraf edecek. Peki Mucize Doktor 22. Bölüm bu akşam var mı? Mucize Doktor yeni bölüm ne zaman? İşte 22. Bölüm fragmanları…

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nazlı ve Ali arkadaş kalmaya karar verirler ama bu hiç de göründüğü kadar kolay değildir. İkili, bir de üstüne, bir hastanın tedavisinde fikir ayrılığına düşünce işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Diğer tarafta Demir’in kanser hastası babası hastaneye yatışını yapar. Ama beklenmedik komplikasyonlar ameliyatı imkânsız kılar. Ve Kıvılcım hastanede dengeleri alt üst edecek hamlesini yapar.

MUCİZE DOKTOR 21. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Acilde işler kontrolden çıkmak üzeredir. Sonunda ekipten biri daha fazla dayanamaz ve yardım etmek için içeri dalar. Biraz olsun kontrol sağlanır ama tehlike henüz atlatılmamıştır. Ferman’ın durumu ağırlaşmaya devam ederken içeride yeterli imkanlara sahip olmayan ekip hasta yakınlarının yardımını ister. Salgından sağ salim kurtulabilmek için herkesin elinden geleni yapması gerekecektir. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, bir de üstüne, acilde bir doğum başlar.

MUCİZE DOKTOR DİZİSİNİN KONUSU NE?

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekâsı ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul’da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

MUCİZE DOKTOR OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Taner Ölmez (Ali)

Onur Tuna (Ferman)

Sinem Ünsal (Nazlı)

Reha Özcan (Adil)

Murat Aygen (Tanju) 

Hazal Türesan (Beliz)

Özge Özder (Kıvılcım)

Bihter Dinçel (Selvi)

Hayal Köseoğlu (Açelya) 

Fırat Altunmeşe (Demir)

Korhan Erduran (Güneş)