Turkey

Charlize Theron: Bay Doğru'yu aramıyorum

Son filmindeki baklava sahnesiyle gündemde olan ve kendi tercihinin cevizli baklavadan yana olduğunu söyleyen Charlize Theron özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı.

Cevizli baklava sevdiğine dair açıklamalarıyla kısa süre önce gündeme gelen dünyaca ünlü oyuncu Charlize Theron yeni bir açıklama yaparak dikkatleri tekrar üstüne çekti. Mirror'ın haberine göre Theron, bir daha asla sevgilisiyle aynı evde yaşamayacağını söyledi.

"YAN DAİREYE GEÇMESİNİ TERCİH EDERİM"

Kızının kendisine bir ilişki bulması konusunda ısrarcı olduğunu söyleyen ancak 10 yıldır ilişkilerinin hiçbirinde aynı evde yaşamayı tercih etmeyen Theron, kendisiyle çok mutlu olduğunu ve eğer gelecekte herhangi bir ilişki yaşamaya başlarsa sevgilisinin yan daireye geçmesini tercih edeceğini söyledi.

"ÇOÇUKLARIMI BÜYÜTMEYE ODAKLANDIM"

44 yaşındaki ünlü oyuncu Bay Doğru'yu aramaktansa, iki çocuğunu büyütmeye odaklanmanın çok daha önemli olduğunu savundu.

"BUNUN İÇİN ÇOK YAŞLIYIM"

Theron "Bir daha herhangi biriyle yaşayıp yaşayamayacağımı bilmiyorum. Açık olmak gerekirse, yan daireyi satın almak zorunda kalabilirler. Bir daha bu tip şeylerle uğraşmaya tahammül edebilir miyim bilmiyorum. Bunun için çok yaşlıyım" dedi.

Football news:

Ivan Perisic: it was an incredible Year in Bayern. I took three trophies and played in a great team
Leicester can rent Germany defender TA from Bayer. Compensation - 40 million euros
Kevin de Bruyne: would Prefer to score 5 goals and give 5 assists for the season, but win the Premier League
Javi Martinez leaves Bayern Munich. He won the treble twice with the club
Roma received a technical award for a childish mistake-they did not include a 23-year-old player in the adult application. The General Secretary of the club has already quit
The ball with children's drawings will be played in the match for the UEFA super Cup
Barcelona earned the most in the season - 840.8 million euros. Real Madrid - second, Manchester United - third