Turkey
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Demet Akalın, Aleyna Tilki’den dünya starı olmaz demişti, Selda Bağcan ise, resti çekti: “Benim yolumdan ilerliyor…”

Aleyna Yıldız ile sık sık hayranlığını dile getirdiği Selda Bağcan, konser sahnesinde buluştu. Harbiye Açıkhava’da konsere gelen dinleyicilere unutulmaz bir akşam yaşatan Selda Bağcan ve Aleyna Tilki, sahnede birbirlerine övgü yağdırdı.

DAHA ÖNCE ALEYNA TİLKİ’Yİ ÖVMÜŞTÜ

Katıldığı Yetenek Sizsiniz yarışmasına bir Selda Bağcan şarkısı ile giren Aleyna Tilki, bu seçimi üzerine usta sanatçıyı övgülere boğmuştu. Aleyna Tilki’nin övgülerini karşılıksız bırakmayan Selda Bağcan ise, genç yıldıza; “Aleyna, bana sosyal medya üzerinden çağrı yapmıştı. Ben de onun uzattığı eli tuttum. Çok başarılı bir pop sanatçısı. Sesi güzel, şarkıları güzel, kendisi güzel. Daha ne olsun! Çok istiyor ve kesinlikle dünya çapında bir star olacak. Bugün de bir şey yazmış sosyal medyada, ‘Ben yıldız olmayacağım, efsane olacağım’ demiş. Yani benim yolumdan ilerliyor” sözleriyle seslenmişti.

SELDA BAĞCAN’A HAYRANLIĞINI İLETMİŞTİ

Sık sık Selda Bağcan’a olan hayranlığını dile getiren Aleyna Tilki’ye hemen hemen her röportajında bu hayranlığın sebebi de sorulmaya başladı. Geçtiğimiz gün bir röportaj daha veren Aleyna Tilki, bu kez usta sanatçı için; “Selda Bağcan’ı seviyorum çünkü kendine has tarzıyla, kalpten ve cesurca şarkı söylüyor” ifadelerini kullanmıştı.

BU KEZ BİRLİKTE DÜET YAPTILAR

Basın aracılığıyla sık sık birbirine övgüler gönderen Selda Bağcan ile Aleyna Tilki, bu kez konser sahnesinde birbirlerini övmeye doyamadı. Harbiye Açıkhava’da konser veren Selda Bağcan’ı dinlemeye gidenler arasına Aleyna Tilki de vardı. Aleyna Tilki’yi sahneye davet atan Selda Bağcan, genç yıldızı bir kez daha övgülere boğdu. Selda Bağcan’dan övgü aldığı için çok heyecanlandığını söyleyen Aleyna Yıldız ise, dinleyicilere; “Şu an bacaklarım titriyor, içeride soğuk bir su içmem lazım” ifadeleriyle seslendi. Ünlü isimlerin birlikte yaptığı düet ise, çok beğenildi.