Turkey

Demet Akbağ: Kurallarımı seyirci koyuyor

Kariyeri ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Demet Akbağ, oyunculukta kurallarının olmadığını söyledi.

Demet Akbağ: Kurallarımı seyirci koyuyor

Başrollerini; Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim ile paylaştığı Star TV'nin sevilen dizisi Akrep'te Perihan karakterine hayat veren Demet Akbağ, Jülide Ateş ile 40 programına konuk oldu.

Kariyeri ve özel hayatıyla ile ilgili sorulara yanıt veren usta oyuncu “Eyyvah Eyvah” adlı sinema filmi serisinde birlikte rol aldığı Ata Demirer’le bağını şöyle anlattı:

“Eyyvah Eyvah’ta kardeş kazandım. Ata’yı severdim ama film çalışması sırasındaki yakınlaşmamız bizi abla-kardeş, arkadaş, dost yaptı. İyi ki de oldu. Meslektaşım, arkadaşım, kardeşim, zaman zaman özleyip sadece sesini duymak için aradığım, çok özel biridir Ata.”

Demet Akbağ: Kurallarımı seyirci koyuyor #1

“KURALLARI BEN DEĞİL, SEYİRCİ KOYUYOR”

Akbağ, oyunculukta kuralları olup olmadığı sorusunu ise “Kuralları ben değil, beni seven seyirci koyuyor. Ben ailenin kızıyım, annesiyim, ablasıyım. Kurallarım yok ama o kuralları uygulayacağım roller de teklif edilmedi. Düşünüyorum da hangisi kuralları aşan işler yapardı? Yapsa yapsa Feriştah yapardı. Ama durumumdan memnunum.” diyerek yanıt verdi.

Demet Akbağ: Kurallarımı seyirci koyuyor #2

“ANLAYIŞLI BİR KAYINVALİDE OLURUM”

20 yaşında Ali adında bir oğlu olan Demet Akbağ, Jülide Ateş’in “Kayınvalideliğe hazır mısınız?” sorusunu da, “Henüz erken. Ama anlayışlı olurum, kadın tarafından bakarım hadiseye. Oğlumu kayırmam, kollamam, bana öyle geliyor.” şeklinde cevapladı.

Football news:

I won't let Varentino control La Liga. Poster of presidential candidate leopards Frasi about Perez
Alaba wants to play in midfield at a new club. This condition he put forward to Real Madrid and PSG
Leonardo: A decision on Mbappe's contract will be made soon. We also talk to Neymar, it's a pleasure to deal with him
Eric Bailly: If you ask me: Messi or Ronaldo?, I will say: Ramos. One of the best in the history of football
The head of Kick It Out Toxic masculinity in football is the problem. Some consider it normal to lash out at the family after the defeat of their team
Gladbach held off Pep's attack, but City's game without the ball is power. A bonus was the Bernard - he played as Gundogan
City have a lot of money to buy a lot of incredible players. Guardiola joked about the reasons for the winning streak