Turkey

Denetime çıkan doktorda Koronavirüs tespit edildi; 50 berber ve çalışanları karantinaya alındı

Kütahya’da, normalleşme süreci kapsamında açılan berberlerin denetimini gerçekleştiren filyasyon ekibinde yer alan bir doktorda Koronavirüs (Covid-19) tespit edildi. Doktorun ve denetimde bulunduğu 50 berberin karantinaya alındığı bildirildi.

Görevlinin denetlemelere katıldığı ilçedeki 50 berber ve çalışanları ile testi pozitif çıkan doktor, yeni tip Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında 14 günlük ev karantinasına alındı.

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde geçtiğimiz hafta açılan berber ve kuaförleri denetleyen Sağlık Bakanlığı tarafından görevlendirilen denetim ekibinde görevli bir personelin Koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı. Tavşanlı ilçesinde 100 işyerinden denetimi yapılan 50 berber ve kuaför tüm çalışanları ile birlikte 14 günlük karantinaya alındı.

Testi pozitif çıkan doktorun ise Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki pandemi servisinde tedaviye alındığı belirtildi.

Football news:

Ocampos did everything for the victory of Sevilla: first he scored, and then he put on a goalie's Jersey and in the 101st minute dragged the kick of the goalkeeper Eibar
Pizarro finished his career as a player. Werder's players cradled him in their arms after the match
Aitor Karanka: When Real Madrid wins, they always talk about the referees
Gendusa two weeks training with Arsenal according to the decision of Arteta. Londoners can sell it
Alexander Elagin: if you Want to live a man with a man, a woman with a woman-live! But don't involve children
Pizarro finished. He came to Werder 4 times and became a legend here
Lloris about the fight with Son: It's part of football. Sometimes this happens