Turkey

Deprem mi oldu, nerede, saat kaçta, kaç şiddetinde? 24 Eylül 2020 Perşembe Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi BURADA!

Ülkemiz sınırları içerisinde bulunan Kuzey Anadolu ve Doğu Anadolu aktif fay hatlarında meydana gelen kırılmalar sonucunda son dakika deprem olayları yaşanmaya devam ediyor. Bugün akşam saatlerinde Marmara Denizi Tekirdağ açıklarından meydana gelen ve İstanbul’da da hissedilen 4.2 şiddetindeki deprem sonrasında vatandaşlarımız son depremler bilgilerine erişmek adına Deprem mi oldu, nerede, saat kaçta, kaç şiddetinde? şeklinde sorularla araştırmalarına devam ediyor. İşte 24 Eylül 2020 Perşembe Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi…

Deprem mi oldu, nerede, saat kaçta, kaç şiddetinde? 24 Eylül 2020 Perşembe Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi BURADA!

Deprem kuşağı sınırları içerisinde bulunan Türkiye'de sınır içi ve sınır ötesi karalar ve denizler kaynaklı son dakika deprem olayları yaşanıyor. Bugün akşam saatlerinde Marmara Denizi Tekirdağ açıklarında meydana gelen ve İstanbul'un pek çok semtinde şiddetle hissedilen 4.2 büyüklüğündeki deprem sonrasında vatandaşalarımız son depremler ile ilgili bilgilere erişmek amacıyla Deprem mi oldu, nerede, saat kaçta, kaç şiddetinde? sorusuna yanıt arıyor.

DEPREM Mİ OLDU, NEREDE, SAAT KAÇTA, KAÇ ŞİDDETİNDE? - SON DEPREMLER

24 Eylül 2020 Perşembe Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi diğer tüm son dakika deprem olaylarına ilişkin detaylar şöyle…

Football news:

Coutinho will miss the matches against Juventus and Alaves
Giovanni Simeone scored 4 goals for Cagliari in 5 rounds of Serie A
Coutinho was injured biceps muscle of the thigh
Napoli and Gattuso want to extend the contract for 2 years with a salary of 1.9 million euros plus bonuses
Ronaldo again tested positive for coronavirus. To play with Barca, you need a negative on Tuesday
Serginho Dest: Angry because of the defeat in the first Clasico. Real Madrid might have been sharper
Koeman failed the first Clasico: uncomfortable conditions for Messi, terrible pressure and failed substitutions