Turkey

DÜ yüzme havuzu Kovid-19 önlemleriyle yeniden hizmete açıldı

DÜZCE (AA) - Düzce Üniversitesi (DÜ) Sağlık, Kültür Spor Daire Başkanlığı tarafından işletilen yarı olimpik yüzme havuzu yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını önlemleri ile havuz özlemi çekenlerin kullanımına açıldı.

Üniversiteden yapılan açıklamada, Kovid-19 virüsü tedbirleri kapsamında bir süreliğine hizmete kapatılan DÜ yüzme havuzunun yeniden hizmet vermeye başladığı belirtildi.

Yüzme havuzunda Kovid-19 virüsü salgınına karşı tüm önlemlerin alındığı kaydedilen açıklamada, "Üniversite personeline, misafirlere, öğrencilere ve sivil vatandaşlara, 15 kişilik seanslarla temiz, sağlıklı ve güvenilir bir ortamda, deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. DÜ yüzme havuzu pazar ve pazartesi günleri hariç, 10.45-19.45 saatleri arasında genel, erkek ve kadın seanslarında randevu alınarak kullanılabiliyor." ifadesi kullanıldı.

Football news:

In Romania, a special champion: everything was decided in the match, the format of which was chosen 3 hours before the whistle
Danny rose: I was stopped by the police last week: is This a stolen car? Where did you get it?. And this happens regularly
Barcelona refused to sell for 60 million euros Trinca u, bought from Braga for 31 million. The club count on him
Chelsea will compete with Everton for Regilon. Real Madrid is ready to sell him
Espanyol asked La Liga to cancel the flight. The Catalans have been in the relegation zone since the fifth round
Inter have not yet decided on Conte's future. Everything will be decided after the Europa League
Haji resigned as Viitorul's coach