Turkey

Fenerbahçe kalecisi Altay Bayındır'dan taraftara gönderme

Süper Lig'in 30. haftasında Göztepe'yi sahasında 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'de kritik kurtarışlar yapan kaleci Altay Bayındır maç sonu açıklamalarda bulundu.

Altay Bayındır'ın maç sonu yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar şu şekilde:

Takımıma katkı sağladığım için mutluyum. Kalan maçları kazanmamız gerekiyor. Biz Fenerbahçe'yiz. Bu galibiyeti daha farklı da sonuçlandırabilirdik ama olmadı. Mücadelemizi asla bırakmadan devam edeceğiz. Bugün kazandığımız için mutluyuz. İnşallah Gençlerbirliği maçını da kazanırız.

"ÖNÜNÜZDE FARKLI STOPERLERLE OYNAMAK..."

Bir takım bir sezonu aynı savunma hattıyla bitiriyor. Oyuncular birbirleriyle iletişim halinde oluyor. Bizde maalesef sezon başındaki düşünceleri ilerleyen safhalara taşıyamadık. Farklı oyuncular stoper oynadı. Mevkisinin oyuncusu olmayan oyuncular stoper oynadı. Onlara da suç bulamazsınız. Artık buralara geldik ve önümüze bakacağız. Önümüzdeki sene daha iyi bir Fenerbahçe olacak sahada. Yolumuza çalışarak devam edeceğiz.

TARAFTARA GÖNDERME

Taraftarsız oynamak kötü. Bu akşam benim için yapılan güzel yorumlara teşekkür ederim. Onları özlüyoruz ama bir hafta iyi bir hafta kötü yorum olmaz. Biz de futbolcuyuz ama duygularımız var. İnşallah ilerleyen zamanda daha iyi oluruz.

Football news:

Andrea Agnelli: Ronaldo will stay at Juventus. He's the mainstay of the club
Mbappe got into PSG's yawn for the match with Atalanta in the Champions League
Guardiola again played against Madrid without strikers. Zidane did not find an answer
Gattuso on the match with Barca: Napoli will climb Everest
Lampard about the game with Bayern Munich: the History of the games, when everything changed. Chelsea needs to be trusted
Zinedine Zidane: I am the coach of Real Madrid until something extraordinary happens
Varan on relegation from the Champions League: This is my defeat. It is a shame for the partners