Turkey

Hem çalıştı hem soydu! Çalıştığı iş yerinden 1.269.000 bin liralık mal çaldı

İzmit İlçesinde faaliyet gösteren ve inşaat malzemeleri satan bir  iş yerinden, bir yılda 1 milyon 269 bin lira değerinden inşaat malzemesi çaldığı iddiası edilen  Z.A, yakalanarak sevk edildiği adli merciiler tarafından tutuklandı.

İzmit İlçesinde faaliyet gösteren ve inşaat malzemeleri satışı yapan bir iş yerinin yetkilileri, yapmış oldukları yılsonu incelemelerinde, değeri 1 milyon 269 bin lirayı bulan inşaat malzemelerinin çalındığını tespit etti. Bunun üzerine polise ihbarda bulundu.

Yapılan ihbar üzerine çalışma başlatan Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğü, gerek iş yeri güvenlik kameraları gerekse çevrede bulunan kameralardan, ayrıca inşaat malzemesi alım satımını yapan kişiler ile yaptığı görüşmeler sonucu olayı gerçekleştiren kişinin, iş yerinde çeşitli zamanlarda çalışan Z.A isimli kişi olduğunu tespit etti. İş yerinde değişik dönemlerde çalışan ve her çalıştığı dönemde malzeme çaldığı iddia edilen şüpheli, İzmit İlçesinde yakalanarak gözaltına alındı. İşlemleri tamamlandıktan sonra Kocaeli Adliyesine sevk edilen Z.A tutuklandı.

Football news:

Koeman on Griezmann in reserve: This is not a punishment. Next to Messi, we needed someone faster than Antoine
It seemed that the best goal of the weekend was scored by Lisakovich. But after half an hour, he was eclipsed by Krychowiak - a crazy shot at the near nine from the half-moon Подарки
Nikolic was sent off for arguing with the referee over a CSKA penalty. He got two yellows in 10 seconds
Ronald Koeman: Barcelona must win every game. Proud of the team
Gerard Pique: I'm proud of Barca. The team showed that they are still alive
Guardiola on 20 consecutive wins: One of the major achievements of his career, given the schedule, the pandemic
Lopetegui received a yellow card, demanding to remove Messi in the match Sevilla - Barcelona