Turkey

Kartepe'de soymuşlardı, Derince'de yakalandılar

Kocaeli Kartepe İlçesinde girdikleri bir evden 200 bin lira değerinde ziynet eşyası çaldıkları iddiası ile aranan A.D ve P.D isimli kadın şüpheliler, Derince ilçesinde düzenlenen operasyon ile yakalandı. Her iki şüpheli de sevk edildikleri adli merciiler tarafından tutuklandı.

Kocaeli Kartepe İlçesinde, 18 Kasım 2020 günü meydana gelen olayda, bir vatandaşın evine giren hırsızlar, 200 bin lira değerinde ziynet eşyasını çalarak kayıplara karıştı. Eve geldiklerinde durumu fark eden ailenin, polise ihbarda bulunması üzerine, Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Ekipleri, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

TUTUKLANDILAR

MOBESE ve bölgede bulunan güvenlik kameralarının inceleyen ve parmak izlerini alan polis ekipleri, olayın zanlılarının benzer suçlardan 23 ayrı sabıkası bulunan P.D ile 8 sabıkası bulunan A.D'nin gerçekleştirdiğini tespit etti. Şahısların yakalanması için başlatılan çalışmalar sonucu, her iki zanlının da Derince ilçesinde oldukları tespit edildi. 25 Kasım günü gerçekleştirilen operasyonda yakalanan ve Kocaeli Adliyesine sevk edilen şüpheliler tutuklandı.

Football news:

Agents Lautaro and Inter agree on a contract until 2024. The club offers 5 million euros a year and bonuses
Monaco are in talks with Arsenal to lease Torreira. Atletico will need to agree
53-year-old Miura is constantly chasing Zico's record (you only need to score one goal in the tower). Their struggle - a Hollywood script
Roma have offered Inter the exchange of Dzeko for Alexis
Neymar is the best player in the world. He is more often with the ball than Ronaldo and Messi. The former forward of the national team of Brazil Cayo about striker PSG
Juventus have signed midfielder Marcel Ake. Contract - until 2025
Thomas Tuchel: When you go to Chelsea, you sign up for trophies. I am not afraid of this