Turkey

Kendisini aldatan kocasını hastanelik etti

Nijerya'da orta yaşlarında bir kadın, başka bir kadınla ilişki yaşadığını iddia ettiği kocasının cinsel organını bıçakla kesti. Öfkeli kadının saldırdığı adam ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Kendisini aldatan kocasını hastanelik etti

İngiliz basınına yansıyan haberlerde Nijerya’nın Lau kentinde yaşayan otuzlu yaşlarının başında olan ve Babangida olarak tanınan kurban, karısı tarafından penisi kesmeye çalışılırken ağır yaralandı. Babangida pazar günü saat 00.15’te tedavi için hastaneye kaldırıldı.

Komşular tarafından Babangida’nın karısına neden böyle bir şey yaptığı sorulduğunda kadın kocasının kendisini aldattığını ve başka bir kadını hamile bıraktığını söyledi.

Komşuların bir kısmına göre Babangida yoğun bir iş gününden sonra eve dinlenmek için gidince çift birbirine girdi. Komşular, “Sabahın şafağında, kadın başka bir kadını hamile bıraktığı için kocasının penisini kesti. Kocası ile kavga ettiler ve bıçağı elinden aldı ama yine de ağır yaralandı” dedi.

Babangida diğer bilinen adıyla Bangis, karısının başka bir kadından çocuk beklediğini öğrendiği için saldırıya uğradı. Çiftin yaşadığı Lau banliyösü olan Appawa topluluğunda yapılan araştırmalar, kadının henüz Bangis’in bebeğini doğurmadığını ortaya çıkarttı.

Football news:

Ludicrous omission of the Champions League match: the Brugge forward did not want to transfer to the bus, and he was kicked out
Ronaldo has scored 15 consecutive seasons in the Champions League
Holland scored 15 goals in 12 matches in the Champions League in his career. He shares first place in the goalscoring race this season with Rashford
Brugge forward Dennis misses the match against Borussia due to not being able to sit in his favorite seat on the bus
Barca and Milan are Interested in 18-year-old Hoffenheim defender Bogarde. His contract expires in the summer of
Simeone on Loko match as a respite for Atletico: I have a different opinion. The game is important
Angel Correa: This year, Atletico creates chances and implements them. We didn't have any luck before