Turkey

Kocaeli'de hırsızlık yapan 6 şüpheli yakalandı

Kocaeli'de hırsızlık yapan 6 şüpheli yakalandı Kocaelİ'de, evlerden hırsızlık yapan çok sayıda sabıkaları olan 6 kişi yakalandı.

Gölcük ilçesinde 24 Eylül günü 2 ayrı evden hırsızlık yapıldığı ihbarını alan ekipler harekete geçti. Hırsızlık olaylarını 21 adet sabıka kaydı olan N.F., 44 adet sabıka kaydı olan G.İ. ve 6 adet sabıka kaydı olan S.F.?nin gerçekleştirdiğini belirleyen ekipler, dün Bursa?da yaptıkları operasyonla 3 şüpheliyi yakaladı. Kocaeli?ne getirilen şüpheliler çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Gebze?de, Eylül ayı içerisinde 7 evden hırsızlık yapanlarla ilgili araştırma yapan polis ekipleri, hırsızlıkları 13 adet sabıka kaydı olan D.G., 9 adet sabıka kaydı olan Ş.G. ve 6 adet sabıka kaydı olan U.T.?nin gerçekleştirdiğini belirledi. İstanbul ve Gebze?de operasyon düzenleyen ekipler, şüphelileri gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen D.G. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, U.T.?ye 90 gün ev hapsi cezası verildi. Ş.G. ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Football news:

Patrice Evra: Van de Beek doesn't need Manchester United. Why did we buy it?
Zidane on critics: We are not here to shut them up. We believe in what we do
Koeman to the referee of the match with Real Madrid: For what? Have you seen the footage of the game with Getafe? VAR only works against us
Gasperini on 1:3 with Sampdoria: I hurt Atalanta by experimenting with the team
Alexander Kerzhakov has a coronavirus. He missed Tomi's match (Metaratings)
Busquets about 1:3 in the Clasico: Real Madrid's victory was determined by a penalty. Barca were punished excessively
Conte about 2:0 with Genoa: Inter are aware of their strength, and this helped us play with confidence