Turkey

Kocaelispor kulübünde pozitif sayısı 17'ye çıktı!

Kocaelispor’da geçtiğimiz günlerde görünen çok sayıda pozitif vaka üzerine, tedbirler kapsamında gün içinde teknik kadro, personel ve futbolculara yine test yapıldı. Daha önce 10 oyuncusu pozitif çıkan takımda, pozitif kadroya 7 kişi daha eklendi.

Kocaelispor kulübünde pozitif sayısı 17'ye çıktı!

Kocaelispor kulübünde Cuma günü 6, Cumartesi günü 4 futbolcunun Covid-19 testi pozitif çıkmış ve karantinaya alınmışlardı. Vakalar nedeniyle tedbirleri en üst seviyeye çıkaran Kocaelispor kulübünde bugün yine teknik kadro, futbolcular ve personele test yapıldı. Yapılan testlerin ardından 7 futbolcunun daha testi pozitif çıktı. Daha önceden 10 futbolcusu karantinada olan yeşil siyahlılarda böylece pozitif futbolcu sayısı 17'ye çıktı. Bu nedenle kadroda kalan futbolcu sayısı 11'e düştü Kocaelispor Kulübünün, durumu dilekçe ile TFF'ye bildirerek Perşembe günü Erzincan ile oynanacak karşılaşması ile pazar günü Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü ile oynanacak maçlarını ertelenmesini isteyeceği öğrenildi.

Football news:

Barcelona's presidential election is scheduled to take place on March 7
Sir Alex Ferguson: Fortunately, I was retired when I watched Liverpool play in the last two years
Well, Wayne Rooney is now a coach. It's great that we saw his career - and now we can remember everything
Neymar: There is a lot of envy and hatred in social networks. The real Neymar is known by friends, family and colleagues
Neymar: Thank God for the charisma. I have a gift to be different from the rest
Wayne Rooney: It's time to lead the younger generation. I had a great career
Lineker on Rooney: One of our greatest players. England would have won Euro 2004 had he not been injured