Turkey

Koçtaş çalışma saatleri 2020: Koçtaş saat kaçta açılıyor, kaça kadar açık? Açılış kapanış saatleri (mesai saatleri)

Ülkemizde en çok tercih edilen dekoratif ürünlerin yer aldığı mağazalardan bir tanesi de Koçtaş olmaktadır. Yıllardır vatandaşlara hizmet veren mağazanın açılış kapanış saatleri, mesai saatleri gibi detaylar araştırılmaya başlandı. Özellikle ev alışverişi yapmak, banyo ve seramik ürünleri ile aydınlatma ve mobilya ürünlerine kadar geniş yelpazeye sahip Koçtaş çalışma saatleri neler? Koçtaş saat kaçta açılıyor, açılış kapanış saatleri neler? işte Koçtaş çalışma saatleri!

Koç Grubu'na bağlı bünyenin yapı malzemeleri satışını yapan Koçtaş çalışma saatleri vatandaşların araştırdığı konular arasında yerini aldı. Pek çok üründen pek çok çeşit bulunan mağazada; elektronikten, mobilyaya, dekorasyondan seramik ve bahçe ürünlerine kadar pek çok çeşitte ve fiyatta ürün bulunuyor. Alışveri yapacak olanlar ise Koçtaş saat kaçta açılıyor sorusunun yanıtını ararken özellikle açılış ve kapanış saatleri merak edilmeye başlandı. Haberimizin içerisinden 2020 Koçtaş açılış kapanış saatleri ile diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

KOÇTAŞ ÇALIŞMA SAATLERİ 2020

Koçtaş çalışma saatleri 2020 alışveriş yapacak olan vatandaşlar için öncelikli hale geldi. Özellikle bayramlarda, özel günlerde, resmi tatillerde, hafta sonları gibi pek çok durumda açık mı kapalı mı olduğu araştırılıyor.

KOÇTAŞ SAAT KAÇTA AÇILIYOR?

KOÇTAŞ SAAT KAÇTA KAPANIYOR?

KOÇTAŞ BAYRAMDA VE HAFTA SONU AÇIK MI?

Koçtaş hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) vatandaşlara hizmet vermektedir. 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim günleri ile Kurban ve Ramazan Bayramları'nda Koçtaş mağazalarını açık bulabilirsiniz.

KOÇTAŞ İLETİŞİM ADRESLERİ

Koçtaş Merkez Binası, Taşdelen Mahallesi, Sırrı Çelik Bulvarı No:5 34788 Çekmeköy - İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Koçtaş Genel Müdürlüğü'ne 0216 430 03 00 numaralı telefon veya 0216 484 43 13 faks numarasıyla ulaşabilirsiniz.

IKEA çalışma saatleri 2020: İkea saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? IKEA açılış ve kapanış saatleri ile resmi tatillerde açık mı? Aile hekimliği sağlık ocağı çalışma saatleri: Aile hekimleri, sağlık ocakları saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Hafta sonu mesai saati Anadolubank çalışma saatleri 2020: Anadolubank saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Öğle arası ile açılış ve kapanış saatleri

Football news:

Valencia presented three uniforms for the 2020/21 season
Ter Stegen agreed to sign a 5-year contract with Barca
Bale was not included in real's bid for the match with Manchester City in the Champions League
Arsenal have offered Willian a 3-year contract
Aurier agreed to move to Milan. Tottenham want 20 million euros for a defender
Can-Casillas: One of the greatest is leaving the stage. You have always been an example, my friend!
Atletico President: Simeone is great. He constantly brings victories and titles