Turkey
An article was changed on the original website

Konser verdiği sahnede dünya evine girdi

İzmir'in Karaburun ilçesindeki kurtuluş törenleri kapsamında konser veren şarkıcı Zeynep, sahnede dünyaevine girdi. Karaburun Belediyesi tarafından Mordoğan Mahallesi'nde düzenlenen kurtuluş günü etkinliklerinde ilk olarak pop şarkıcısı Faruk K. sahne aldı. Ardından sahneye "Mehmedim" şarkısıyla ünlenen Zeynep çıktı.

AA'nın haberine göre, sahneye beyaz bir elbiseyle çıkan şarkıcı, dünya evine sahnede gireceğini söyledi.Daha sonra sahneye basketbol menajeri olan damat Can Yalman ve nikah şahitleri çağrıldı.Zeynep'in beyaz elbisesine asistanları tarafından tül ve duvak takıldı.

Çiftin nikahı Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır tarafından kıyıldı. Çakır, çifte mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını Zeynep'e verdi. Çift, nikah töreninin ardından Faruk K'nın seslendirdiği şarkıyla ilk danslarını etti.

"EN MUTLU GÜNÜMÜ YŞAIYORUM"

Nikah töreninni ardından açıklama yapan Zeynep, hayatının en mutlu gününü yaşadığını söyledi. Can Yalman ile 2 yıl önce tanıştıklarını belirten Zeynep, "Evlenme kararını 5 ay önce aldık. Böyle zafer günü kutlanılan bir günde Can ile beraber evlilik kararı aldık. Halk beni bir yere getirdi. Bu yüzden halkımız ile bu güzel kutlamayı yapmak istedik." dedi.

Can Yalman da Zeynep'in şarkıcı kimliğinin dışında çok iyi bir insan olduğunu, onunla hayatı paylaştığı için çok mutlu olduğunu ifade etti.

GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ

Football news:

Pep Guardiola: I would have stayed at Manchester City and in League 2
Manchester United is ready to sell Alexis, Lingard, Smalling, Dalot, Jones and Rojo
Frank Lampard: I expect more from Chelsea, but now the result is most important
Atalanta does not lose 15 matches in a row – 13 wins and 2 draws
Lorient threw one newcomer off a plane and sent another under the water-all for the sake of presentations on social networks
Pasalic scored a hat-trick in the match against Brescia. Atalanta smashes the opponent 6:1
Rummenigge on Ribery: Hennessy was like a second father to him, and I was like a second mother