Turkey

Mahsun Kırmızıgül ile Alişan barıştı!

20 yıldır küs olan Alişan ile Mahsun Kırmızıgül, sonunda barıştı. İkiliyi barıştıran kişi ise ortak arkadaşları Ozan İçkale oldu. 

Bir dönem yedikleri, içtikleri ayrı gitmeyen Mahsun Kırmızıgül ile Alişan, 20 yıl önce yaşadıkları kavga yüzünden konuşmama kararı almmıştı. O günden bu yana küs olan ikili, Alişan ve ailesinin ölümden döndüğü kaza sonrası barıştı. Kazayı duyar duymaz ortak dostları olan cemiyetin önde gelen isimlerinden Nadire İçkale’nin oğlu iş insanı Ozan İçkale’nin “böyle günde küslük olmaz” demesiyle, İçkale ile birlikte Alişan’ın evine gitmiş. Alişan’ın o an evde olmaması nedeniyle Kırmızıgül ve İçkale evin balkonunda eski dostunu beklemeye başlamış. Bir süre sonra Alişan eve dönüp de balkonda Mahsun Kırmızıgül’ü karşısında görünce şoke olmuş. Eski dostlar balkonda sıkıca birbirlerine sarılmış.

Haber ile ilgili metin girin!.(Hürriyet) 

Football news:

👏 The whole world is talking about Khabib's departure and congratulates him on his victory. They demand the first place in the rating for him and respect the desire to be with his family
Klopp Pro 2:1 with Sheffield: Wins 2:0 or 3:0 come when you fight fiercely in games like this
Messi repeated his worst streak - 6 games without goals to Real Madrid
Schalke are 21 consecutive games unbeaten in the Bundesliga and are in penultimate place
Ronaldo - Khabib: Congratulations, bro. Your father is proud of you 🙏
Suarez shares 1st place in The La Liga goalscoring race with Fati and Paco, scoring 5 (4+1) points in 5 games
Real Madrid beat Barcelona by wins in full-time official matches-97 vs 96