Turkey

MasterChef 2020 yarışmacı kadrosuna dahil olacak isimler kim olacak? 4 Ağustos final turunu geçen yarışmacı...

4 Ağustos Salı MasterChef 2020 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Herkesin gözü MasterChef 2020'nin ana kadrosuna dahil olacak 16 yarışmacıya çevrildi. Birbirleri ile kıyasıya rekabet eden yarışmacı adaylarının hem süre hem de kendileri ile de yarışması heyecanı doruğa çıkarırken MasterChef'in bu yılki kadrosuna dahil olan ilk isim Serhat Doğramacı'nın yanına eklenecek diğer isim bu akşam kim olacak? MasterChef 2020'nin ilk yarışmacısı Serhat Doğramacı kimdir? MasterChef 2020'nin final turunda elemeler nasıl yapılacak? Final turuna çıkan yarışmacılar kimler oldu? MasterChef 2020 yarışmacıları belli oldu mu? İşte MasterChef 2020'nin ana kadrosunu oluşturacak yarışmacılar ve final turundaki eleme sistemi detayları...

MasterChef 2020'de heyecan bu akşam yine doruğa çıkıyor. 3. sezonuna muhteşem bir başlangıç yapan MasterChef Türkiye 2020'de final turunun başlaması ile belli olacak ana kadro yarışmacılarınin kim olacağı ise herkesi merakta bırakıyor. Dün akşam şeflerin yaptığı eleme sistemi açıklamalarının akabinde final turunun ne kadar süreceği, nasıl olacağı ve MasterChef 2020 yarışmacılarından biri olmak için nasıl bir süreçten geçirileceklerini ve MasterChef 2020 yarışmacı kadrosunu sizler için derledik! İşte, MasterChef 2020'nin final turuna ve yarışmacılarına dair merak edilenler...

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020 FİNAL TURUNDA ELEME SİSTEMİ NASIL OLACAK?

MasterChef Türkiye 2020'de dün akşam başlayan final turu ile birlikte elemelerin nasıl olacağı belli oldu. Somer şef, MasterChef Türkiye 14. bölümde final turu hakkında bilgi verdi.

MasterChef 2020'de final turuna kalan 28 kişi, 14 kişilik iki gruba ayrıldı ve bu iki grup içinden bu hafta sonuna kadar sekiz kişi MasterChef ana kadrosu içine girecek şekilde yarışmaya başladı.

MasterChef Türkiye final turunda her gün iki farklı yemek yapılacak. İlk aşamada klasik bir yemek yapılacak ve o yemeği yapan en iyi altı kişi seçilecek; ardından bu altı kişi arasında da mini bir final yapılacak ve günün kazananı belli olacak.

Günün kazananı, MasterChef 2020 ana kadrosuna dahil olan kişi olacak. Bu yarışmacı, kazanan önlüğü alarak hem ana kadroyu garantilerken hem de yukarıdan diğer rakiplerini izleyebilecek.

MASTERCHEF 2020 FİNAL TURUNDA KİMLER YARIŞIYOR?

MasterChef Türkiye’de üçlü düellolar sonunda MasterChef Türkiye final turuna şu yarışmacılar kalmıştı;

Selin Aydın, Barbaros Yoloğlu, Serhat Doğramacı, Walison Fonseca, Celal Sarıgül, Sedat Tuncer, Ayyüce Kamit, Berker Başmanav, Sefa Okyay Kılıç, Gülşah Suna, Arem Yüce, Furkan Yalçın, Esra Tokelli, Kayhan Özekin, Özgül Coşar, Berk İlter, Duygu Acarsoy, Büşra Uygur, Tanya Kilitkaya, Emir Elidemir, Emel Günoğlu, Didem Devay, Dilara Türüt, Rezzan Atan, Uğur Yılmaz Deniz, Eray Aksungur, Çağla Levent, Ebru Has…

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020'NİN FİNAL TURUNU GEÇEREK İLK YARIŞMACI OLMAYA HAK KAZANAN İSİM KİM OLDU?

MasterChef Türkiye final turu dün akşam başladı. Final turundaki 28 yarışmacı, 14 kişilik iki gruba ayrıldı. Bu gruplardan ilki dün akşam yarışmada iki oyun oynandı; yani iki yemek yapıldı. Bu oyunlardan ilkinde klasik lezzetlerden “Talaş Böreği” yapılması istendi.

Talaş böreğini en iyi yapan altı yarışmacı ilk oyunu kazanan isimler arasında yerini aldı. Sonraki oyunda ise bu altı yarışmacıdan, ana malzemesi “kayısı” olan yaratıcı bir yemek yapılması istendi.

Günün sonunda ise en iyi lezzeti ortaya koyarak oyunu kazanan isim belli oldu. MasterChef Türkiye jürisi tadım sonunda Didem Devay'ın en zayıf tabağa sahip olduğunu açıkladı. Beşinci olan isim Ayyüce Kamit, dördüncü sıradaki Esra Tokelli, 3. olan ismi Özgül Coşar olduğunu açıkladı.

MasterChef 2020 final turu ilk gününde son ikiye kalan isimlerden Serhat Doğramacıiise MasterChef Türkiye 2020'de final turunu geçti.

Böylece MasterChef 2020 ana kadrosuna giren ilk yarışmacı Serhat Doğramacı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve mesleği aşçılık. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Yaklaşık 9-10 senedir bu mesleğin içinde olduğunu söyledi. MasterChef'e katılması için geçen sene nişanlısı zorlamış fakat kendisi istememiş ama geçen sezonun yarışmacılarını beğenmediği için bu sezon kendisi katılmak istemiş.

Serhat Doğramacı, MasterChef'in geçen sezon birincisi Cemre ile birlikte ABD Utah'ta birlikte çalıştıklarını ve onun çalışma şeklini beğenmediğini söyledi. Geçen sezondan Alican ve Batuhan dışında beğendiği kimse olmadığını belirtti.

MasterChef'te basit bir şekilde birinci olacağım diyerek iddialı konuşmuştu. Danilo şef, yarışmacıyı ilk sezonda kazanan Uğur Kardaş'a benzetti.

MASTERCHEF 2020'DE FİNAL TURU NE KADAR SÜRECEK?

MasterChef 2020'nin final turunda 28 yarışmacı iki gruba ayrılarak 14 kişilik bir ekiple yarışıyor ve sunulan lezzetlerin sonunda günün en başarılı ismi ana kadroya dahil oluyor. Bugün itibari ile kalan 27 yarışmacı arasından bir kişi daha ana kadroya dahil olacak ve 16 kişilik kadro oluşturulana kadar eleme sistemi bu şekilde devam edecek. Serhat Doğramacı'nın ardından üzerinde ismi yazılı önlüğü alarak bir üst tura yükselecek ismin kim olduğu bu akşam belli olacak!

MASTERCHEF 2020 15. BÖLÜMDE MEHMET ŞEF NEYE SİNİRLENDİ? 

MasterChef 2020'nin yeni bölümünde yarışmacılar hızla yemek hazırlamaya devam ederken Mehmet Şef herkesin durmasını ve çağırdığı yere gelmesini istiyor. Mutfak araç gereçlerinin yerde devrik bir biçimde durduğunu söyleyen ve bunu kimin yaptığını soran Mehmet Şef, mutfaktaki bu düzensizliğin sebebini soruyor ve bu duruma tepki gösteriyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Football news:

Tottenham players are surprised that Mourinho did not include alli in the squad for the second match in a row. Dele upset
Rummenigge about Alaba: we Want to keep it in Bavaria after 2021. I hope we can find a solution
Gareth bale: Mourinho played a huge role in my return. This is the perfect coach for Tottenham
Show after 1:3 from Palace: I believe that Manchester United need to strengthen their squad. This will give us a boost
Josep Bartomeu: Koeman is at Barca for years to come. He is a symbol of the club
Pjanic on Barca: the Team is doing very well, we are ready. Koeman told me to be myself
Fede Valverde on Messi's desire to leave Barca: There were no messages on this topic in the Real Madrid chat