Turkey

MasterChef Berker kimdir? Haftanın 6. eleme adayı Berker Başmanav kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye'de yedeklerden katılan Berker Başmanav, bu haftanın son eleme adayı oldu. MasterChef'te final turunda son ikiye birçok defa kalan fakat bir türlü geçemeyen Berker, yarışmaya iki hafta önce yedeklerden girmeyi başardı. Bu hafta, Kırmızı takıma seçilen MasterChef Berker, altıncı eleme adayı oldu. Peki, MasterChef Berker Başmanav kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Berker kimdir? Haftanın 6. eleme adayı Berker Başmanav kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye'de heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. MasterChef'e üçüncü hafta dahil olan Berker Başmanav, bu hafta kırmızı takımda kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme potasına girdi. Eleme adaylarından biri olması ile birlikte MasterChef Berker'in hayat hikayesi merak edilmeye başlandı. Peki, MasterChef Berker Başmanav kimdir?

MASTERCHEF BERKER BAŞMANAV KİMDİR?

MasterChef Berker Başmanav, 23 Ekim 1996 tarihinde Sakarya/Hendek'te doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise hayatını Hendek'te tamamlamasının ardından uluslararası asçılık eğitimi almak için İstanbul'a taşındı. MasterChef Berker, başladığı eğitimi 1.likte tamamlamasının ardından uluslarası otellerde ve restoranlarda çalışma imkanı bulmuştur.

Son olarak Londra ve İspanya'da şubeleri bulunan vagon bir restoranın koordinatör şefliğini üstlenen Berker, yedeklerden yarışmanın ana kadrosuna girerek MasterChef hayalinin peşinden gitmektedir.

Football news:

Josep Bartomeu: I had no intention of resigning. Barca will have trophies this season
Zinedine Zidane: Hazard is ready. We are happy, this is good news
Zidane on ISCO's words: it's ambition. Everyone wants to play
Bartomeu about VAR: In the match against Real Madrid, a non-existent penalty was awarded. We need fair football
Ian Wright: it's a Pity Ozil isn't playing, but Arteta's tenacity is admired
Josep Bartomeu: it was Important to start a new era for Barca with Messi. The Interests of the club are above all
Spider-man is a Barcelona fan. Tom Holland photographed in a Catalan t-shirt