Turkey

MasterChef Dilara Türüt elendi mi? MasterChef Dilara yarışmadan neden ayrıldı? MasterChef Dilara Türüt kimdir?

MasterChef 2020'nin dün akşamki yeni bölümü yine nefesleri kesti ve ana kadroya girmek isteyen yarışmacılar arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Yarışmanın sonunda ise herkesi şaşırtan bir olay yaşandı! Günün birincisinin belli olmasının ardından MasterChef 2020'den ayrılan yarışmacının kim olduğu herkes tarafından merak edilmeye başlandı. MasterChef 2020'den kim gitti? MasterChef 2020'den ayrılan yarışmacı Dilara Türüt kimdir? Detaylar haberimizde!

MasterChef Dilara Türüt elendi mi? MasterChef Dilara yarışmadan neden ayrıldı? MasterChef Dilara Türüt kimdir?

MasterChef 2020'nin 13 Ağustos Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölüme damgasını vuran yarışmacı Dilara Türüt oldu. MasterChef 2020'den ayrılan yarışmacı Dilara Türüt'ün kimolduğu ve neden ayrıldığı da merak edilenler arasında yerini aldı! Dün akşam TV8 ekranlarına gelen MasterChef 2020'de neler yaşandı? Dilara Türüt kimdir, kaç yaşındadır? İşte, detaylar!

MASTERCHEF 2020'DEN AYRILAN YARIŞMACI DİLARA TÜRÜT NEDEN GİTTİ? 
Dün akşam TV8 ekranlarında MasterChef 2020'de ikinci final turu heyecanı vardı. Şefler, yarışmacılardan vişneli köfte yapmasını istedi ve yemeğin hazırlık aşamasındayken Dilara parmağını kesti, talihsizlik yaşayan yarışmacı bu sebeple demoralize oldu.
Bunun üzerine Mehmet Şef, yemeğe kan bulaşıp bulaşmadığını öğrenmek için kamera kayıtlarına bakılmasını istedi. Bunun akabinde, gün sonunda tadım aşamasına gelindiğinde ise Dilara'nın yemeğinin tadına bakan şefler hayal kırıklığına uğradığını söylerken; Mehmet Şef, Dilara'nın işin ciddiyetinde olmadığını belirtti. İlk turda elenerek balkona çıkan Dilara Türüt, dün akşamki yeni bölümde yarışmadan kendi istediği ile ayrıldı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

DİLARA TÜRÜT KİMDİR? 
Aslen Rizeli olan 19 yaşındaki Dilara Türüt, Japon restoranında çalışıyor ve Dilara, 2 senedir profesyonel olarak mutfakta aktif olarak rol allıyor. 4 yıldır meslekte yer aldığını ifade eden Dilara, kara lahanaya sarılmış Hamsili Suşi ile yarışmaya katılmıştı.

Football news:

Juventus contacted Lyon yesterday about Aouar's transfer. There has been no offer yet
Lyon is ready to lower the price of Depay. Now the club demands 25 million euros from Barca
The Oxford bus was blocked for 6 hours due to antiseptic. I had to take a taxi to the match
Alonso went on the bus at half-time against West Brom. Lampard was angry as ever
Zidane on Hazard: It's ready. He has long been concerned about a serious problem, but now everything is fine
Ex-Atletico midfielder Futre on Felix and Fati: I will choose joau. He is special and will soon compete for the Golden ball
Miranchuk will return to the General group of Atalanta after a break for national team matches