Turkey

Mercedes E-Serisi Coupe ve Cabriolet Türkiye'de satışta: İşte fiyatları

Mercedes-Benz E-Serisi Coupe ve Cabriolet, ekim itibarıyla Türkiye’de satışa sunuldu. İşte E-Serisi Coupe ve Cabriolet Türkiye fiyatları.

Mercedes E-Serisi Coupe ve Cabriolet Türkiye'de satışta: İşte fiyatları

Alman otomobil üreticisi Mercedes, bu yıl içinde güncellediği E-Serisi Coupe ve Cabriolet modellerini ekim ayı itibarıyla ülkemizde satışa çıkardı.

Yeni E-Serisi Coupe ve Cabriolet, E 300 olarak adlandırılan 9G-TRONIC otomatik şanzımanın standart olarak sunulduğu, EQ Boost adındaki 48 Volt beslemeli marş-jeneratörü destekli, 2.0 litrelik turbo beslemeli 4 silindirli benzinli motorlara sahip.

mercedes

Geleneksel katlanabilir kumaş tavanlı E-Serisi Cabriolet, dört kişilik kapasiteye sahip. E-Serisi Cabriolet’de elektrikli rüzgar deflektör sistemi AIRCAP ve AIRSCARF ense ısıtma sistemi standart olarak sunuluyor.

Kabin içi gürültü konforunu iyileştiren akustik tavan da konfora katkı sağlıyor.

Mercedes-Benz Otomotiv İcra Kurulu ve Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan, yeni E-Serisi Coupé ve Cabriolet’in Türkiye’de satışa sunulmasıyla ilgili şu ifadelere yer verdi:

"Ağustos 2020’de satışa sunduğumuz ve bir kez daha segmentinin en fazla tercih edilen modeli konumunu pekiştiren Yeni E-Serisi Sedan’ın ardından, Coupé ve Cabriolet model seçenekleri ile Yeni E-Serisi ailesini tamamlamış oluyoruz.

3 farklı gövde tipinde bayilerimizde yerini alan E-Serisi model ailesi, güvenlik ve konfordaki yenilikleriyle, elektrik destekli güç üretimi ve otonom sürüşe doğru yolculuğumuzda teknolojinin geldiğini son noktayı işaret ediyor.''

mercedes

FİYATLAR

Yeni Mercedes E 300 Coupe 1 milyon 355 bin TL başlangıç fiyatıyla, Mercedes E 300 Cabriolet ise 1 milyon 558 bin TL'den başlayan fiyatlarla ülkemizde satışa sunuldu.

Football news:

Lucescu after 0:3 with Juve: Dynamo is learning, getting experience and should go to the eurovesna
You can't be half-pregnant and half-make the playoffs. Tuchel on PSG's chances in the Champions League
Barcelona first ever Champions League penalty kick in 5 consecutive rounds
Almost pregnant doesn't mean pregnant. This is Tuchel's metaphor about PSG's chances for the Champions League play-offs: we explain their alignment with Manchester United and RB
We know more than half of the participants in the Champions League playoffs. Who is already there, and who postponed until the last round?
Maguire about 1:3 with PSG: the Opponent scored illogically-a ricochet and pinball around the penalty area
Ronald Koeman: Barcelona want to score 18 points in the Champions League. We had a great 1st half with Ferencvaros