Turkey
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Muhalif anketçi Özer Sencar Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nu topa tuttu: Konuşsa berbat olup çıkacak

Muhalif anketçi Özer Sencar Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nu topa tuttu: Konuşsa berbat olup çıkacak

Mayıs ayında gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilleri seçimleri öncesinde yaptığı anketlerle CHP'yi gazlayan Metropoll Araştırma'nın kurucusu Özer Sencar, CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun başarısız olduğunu ifade etti. Özellikle Yavaş'ı hedef alan Sencar, "Mansur Yavaş'ın popülaritesinin yüksek olması konuşmamasıdır. Konuşsa berbat olup çıkacak. Konuşacak fazla bir şeyi yok." dedi.

Yaptığı anketlerle CHP'yi gazlayan Metropoll Araştırma'nın kurucusu Özer Sencar şişirdiği balonları bu kez patlattı.

ÖZER SENCAR İMAMOĞLU VE YAVAŞ'A YÜKLENDİ
Cumhurbaşkanlığı adaylığı sürecinde Kemal Kılıçdaroğlu'nu Mansur YavaşEkrem İmamoğlu'nu Başkan Erdoğan'ın önünde gösteren Sencar bu kez CHP'nin iki belediye başkanına salladı.

İki ismin başarısız olduğunu söyleyen Sencar, "Mansur Yavaş'ın popülaritesinin yüksek olması konuşmamasıdır. Konuşsa berbat olup çıkacak. Konuşacak fazla bir şeyi yok." dedi.

"YAVAŞ BAŞARILI DEĞİL KONUŞSA BERBAT OLUP ÇIKACAK"
Sencar'ın açıklaması şu şekilde:

"Mansur Yavaş'ın popülaritesinin yüksek olması konuşmamasıdır. Konuşsa berbat olup çıkacak. Konuşacak fazla bir şeyi yok. Ben şu anda Ankara'da yaşıyorum, Ankara'da belediye başkanı olarak, yaşadığım hayat için söylüyorum başarılı değil."