Turkey

Sizi Önemsiyoruz, Daima Özenle…

Lazer Epilasyonda son teknoloji olan” Alexandrite Lazer, Hybrit Alexandrite Lazer, Buz Diode Lazer” cihazlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Neden Alexandrite Lazer, acısız ve ağrısız bir şekilde belirli seans aralıkları ve dereceyle yapılan bir lazer ışın yöntemidir. Belirli dalga boylarındaki lazer ışını, hedef yapıdaki (kıl kökü, damar, leke) renk içeren maddeleri yok etmek için uzman estetisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Alexandrite şu an için lazer teknolojisinin ulaştığı en son noktada yer alır. Diğer lazerlerde bulunan tüm özelliklere sahip olmasının yanı sıra çalışma hızı açısından diğer sistemlerden biraz daha hızlıdır.

Uzman estetisyenlerimiz ile yaptığımız Cilt bakımı işlemlerimiz “Leke Tedavisi, Altın Maske, Hollywood Cilt Bakımı, HydraFacial ile Cilt Bakımı, Dermapen Bakımı, Karbon Peeling, Ulthera ile Ameliyatsız Yüz Germe” gibi birçok işlemimiz mevcuttur. Cilt bakımı seanslarımızda cildinizde bulunan birçok ölü hücreleri temizlemesini, cilt kusurlarını onarma, akne ve skar izlerini, cilt yaşlanmasını önleme, kırışıklıklara işlem uygulayıp cildinizin ilk gün ki ışıltısına kavuşmasında yardımcı oluyoruz.

Fazla kilolarınızda, selülitlerinizden kurtulmak ve kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında büyük ölçüde rol oynayan “Diyetisyen, Soğuk Lipoliz, G5, Kavitasyon, Lenf Drenaj, Liposuction (Yağ Aldırma)” işlemlerimizde zayıflamanıza ve fit bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktayız.

Saç Ekimi ile daha canlı ve daha gür saçlara sahip olabileceğiniz,

Burun Ameliyatı ile yüzünüze güzellik katabileceğiniz,

Çene Estetiği ile yüz hatlarınıza estetik bir duruş katabileceğiniz ve birçok cerrahi işlemimiz mevcuttur.

Kalıcı Makyaj işlemlerimiz “İpek Kirpik, Kirpik Lifting, Microblading, Eyeliner, Protez Tırnak, Kalıcı Oje” ile yoğun iş temposunda kendisine vakit ayıramayanların imdadına yetişiyoruz. Kalıcı Makyaj uygulamalarımız ile yetişme stresine girmenize gerek kalmadan gününüze zaman kaybetmeden devam edebileceksiniz.

Dövme Sildirme işlemimiz ile gençken yaptığınız ve gün yüzüne çıkartmaktan korktuğunuz dövmeleriniz için artık endişe etmenize gerek kalmayacak. Dövme yaptırdığınızda zaman içinde boya pigmentleri solar ve parçalanır. Lazerli silme işleminde, lazerin yaptığı şey, boya pigmentlerinin kırılma işlemini hızlandırmaktır.            

Sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak ve her geçen gün kendimizi geliştirerek hizmet sizlere hizmet sağlamaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için en iyi markaların ürünleri ile her hafta eğitimler düzenleyerek uzmanlarımızın alanlarında daha başarılı olmalarına katkı sağlamaktayız.

ESTEDORE

Sizi Önemsiyoruz, Daima Özenle…

Football news:

ISCO agent: he wants to try to play in another League
Roberto De Derbi is the new Serie A coaching star. His Sassuolo is the best control team in Italy, but it lacks improvisation
Wayne Rooney: Chelsea and Mourinho wanted to sign me, there were also Real Madrid and Barcelona
Eriksen can go to Real Madrid, ISCO-to Inter as part of the exchange (Sky)
Beckham returned to the cover of FIFA 23 years later. For this, he will get more than paid in real PSG
Barcelona transferred a 5 million Euro bonus to Borussia for Dembele's transfer. Catalans have already paid more than 130 million
Ramos and Benzema out of Real Madrid's bid for the Champions League match with Inter