Turkey
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Son dakika: CHP'nin tutuklu gazeteciler raporu! Bakan Soylu detayları açıkladı: Kılıçdaroğlu çıkıp özür dilemeli

Son dakika haberleri: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP'nin tutuklu gazeteciler raporuna ilişkin yaptığı açıklamada, "91 PKK, 17 MLKP, 9 DHKP-C'li terörist var. Kılıçdaroğlu çıkıp özür dilemelidir." dedi. Mersin'de bir polis memurunun şehit olduğu terör saldırısına değinen Bakan Soylu, ölen teröristlerden birinin YPG'li olduğunu ifade etti.

Son dakika haberleri: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP'nin tutuklu gazeteciler raporuna ilişkin yaptığı açıklamada, "91 PKK, 17 MLKP, 9 DHKP-C'li terörist var. Kılıçdaroğlu çıkıp özür dilemelidir." dedi.

MERSİN'DEKİ POLİSEVİ SALDIRI

Bakan Soylu, Mersin'de bir polis memurunun şehit olduğu terör saldırısına değindi.

Ele geçirilen fotoğraflar arasında paramotor rotasının da olduğunu belirten Bakan Soylu, "Ölen teröristlerden birinin YPG'li olduğu belirlendi." dedi.

KILIÇDAROĞLU'NA: BİR ZAVALLI İLE KARLI KARŞIYAYIZ

Bakan Soylu'nun konuşmalarından satır başları şu şekilde:

"Teröristler Suriye'nin kuzeyinden para motorla geldi. ABD'nin yapması gereken tek şey, YPG ofisine gidip başsağlığı dilemeleri gerekir.

Peki bu kişi kendi itirafı ile terör örgütüne mensup olduğunu ortaya koymuş mudur? Koymuştur. Kılıçdaroğlu'nun yapması gereken tek şey vardır, bu mızrak bu çuvala sığmaz. Milletin karşısına geçip özür dilemeliler. Devlet töhmet altında bırakılmakta. Bayram Namaz; bu kişi MLKP'li.