Turkey

SON DAKİKA HABER: Müge Anlı programındaki akılalmaz olayda flaş gelişme! 15 aydır kayıp olan Burhan Aykurt…

Müge Anlı programında aranan kayıp Burhan Aykurt olayı ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Bilindiği üzere, Muğla’nın Fethiye ilçesinde "İzmir’e gideceğim" diye evden ayrıldıktan sonra 15 aydır kayıp olan 35 yaşındaki Burhan Aykurt’a dair izler adım adım takip ediliyordu. En son ağabeyi Mahmut Aykurt, Müge Anlı’nın Tatlı Sert programına çıkmıştı. Ağabeyi Müge Anlı’nın sorularına çelişkili cevaplar vermesi üzerine Burhan Aykurt’un cinayete kurban gitmiş olabileceği üzerinde durulmuştu. 15 aydır kaybolan adamın ardından tüyler ürperten olaylar zincirini gözler önüne serildi ve flaş gelişme yaşandı. İşte Müge Anlı programında aranan Burhan Aykurt’la ilgili son dakika haberi!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te kayıp dosyalar çözüme kavuşturulurken, faili meçhul cinayetler de gün yüzüne çıkıyor. Programda 35 yaşındaki Burhan Aykurt'un kaybolmasının üzerine gidilmeye devam edilirken, şoke eden bir son dakika gelişmesi yaşandı. Hatırlanacağı üzere Özel şirkette dağıtım elamanı olarak çalışırken, yıllık izine ayrılıp 'İzmir'e gidiyorum' dedikten sonra ortadan kaybolan 35 yaşındaki Burhan Aykurt için ağabeyi Mahmut Aykurt, Müge Anlı'nın Tatlı Sert programına çıkmıştı. İfadelerinin çelişkili olması Burhan Aykurt'un cinayete kurban gittiği düşünülmüştü. Peki; kayıp Burhan Aykurt'a ne oldu? Cinayete kurban mı gitti, öldürüldü mü? İşte konu ile ilgili detaylar!

MÜGE ANLI BURHAN AYKURT OLAYINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ!

Müge Anlı programında günlerdir işlenen 35 yaşındaki Burhan Aykurt olayında flaş gelişmeler yaşandı. Yaşanan tüm gelişmelerin ardından Burhan Aykurt'un cesedi ormanlık alanda bulundu.

İşte son dakika haberinin detayları!