Turkey

Son dakika haberi: 26 Kasım koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu? Bugünkü korona tablosu corona virüs vaka sayısı açıklandı mı?

Corona vaka sayısı ile ilgili son dakika haberleri yakından takip edilmeye başlandı. Her gün güncel olarak açıklanan koronavirüs tablosunda pek çok veri yer alırken özellikle son dönemlerde artan vaka sayısı nedeniyle vatandaşların ekstra dikkatli olmaları gerektiği uzmanlarca belirtiliyor. Son olarak 25 Kasım corona vaka sayısı tablosuna göre; 6 bin 814 hasta sayısı, 168 vefat sayısı ve 3 bin 911 ise iyileşen hasta sayısı olarak belirtildi. Peki; bugünkü koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? 26 Kasım korona tablosuna göre; ölü ve vaka sayısı kaç? 26 Kasım vaka sayısı son durum ne oldu? İşte son dakika haberinin detayları!

Son dakika haberi: 26 Kasım koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu? Bugünkü korona tablosu corona virüs vaka sayısı açıklandı mı?

26 Kasım vaka sayısı son dakika haberleri… Bugünkü koronavirüs vaka sayısı merak edilmeye başlandı. Her geçen gün artan vaka sayısı nedeniyle günlük koronavirüs tablosu vatandaşlarca araştırılmaya devam ediliyor. İnternet üzerinden 26 Kasım korona tablosu sorgulamaları başlarken Sağlık Bakanlığı tarafından akşam saatlerine doğru corona vaka sayısı günlük tablo verileri açıklanıyor. Bu bağlamda; 26 Kasım koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu? Bugünkü korona tablosu corona virüs vaka sayısı açıklandı mı?

26 KASIM KORONA TABLOSU AÇIKLANDI MI?

Bugünkü koronavirüs tablosu henüz açıklanmadı. 26 Kasım korona tablosu verileri açıklandığında haberimizin içerisinde olacaktır.

İşte corona vaka sayısından son dakika haberleri…

25 KASIM TÜRKİYE CORONA VİRÜS VAKA VE ÖLÜ SAYILARI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından Bilim Kurulu sonrası yapılan canlı yayında 25 Kasım 2020 Çarşamba günü koronavirüs verilerini "Türkiye'de son 24 saatte 164 bin 547 Kovid-19 testi yapıldı, 6 bin 814 kişiye hastalık tanısı konuldu, 168 kişi hayatını kaybetti." olarak açıkladı...

24 KASIM TÜRKİYE CORONA VİRÜS VAKA VE ÖLÜ SAYILARI

İşte Bakan Koca'nın günlük son durum değerlendirmeleri...

Bugün tespit edilen 7.381 yeni hastamız var. Ağır hasta sayımız 4.543'e ulaştı. Salgının seyrini değiştirmek elimizde. Aldığımız tedbir ve kısıtlamaların daha iyi ve hızlı netice vermesi için desteğiniz şart. Zorunlu olmadıkça kalabalıklardan uzak durun.

23 KASIM TÜRKİYE CORONA VİRÜS VAKA VE ÖLÜ SAYILARI

Bugün tespit edilen 6.713 yeni hastamız var. Aşı kullanıma girene kadar, salgının yayılma hızını kontrol altında tutmaya devam edebilmek için destek verin. Tedbirlere uyun. Maske takın. Temizliğe dikkat edin. Zorunlu olmadıkça kalabalık ortamlara girmeyin.

22 KASIM TÜRKİYE CORONA VİRÜS VAKA VE ÖLÜ SAYILARI

Bugün tespit edilen 6.017 hastamız var. Tedbirler ve kısıtlamaların yakın zamanda netice vermesi için kurallara sıkı sıkıya uymalıyız. Salgınla mücadelenin yöntemi asırlardır değişmedi: el Temizliği, Maske ve Mesafe. Sevdiklerimiz için tedbirlere uyalım

Football news:

Villas-Boas pro 1:3 with Monaco: What did VAR do today? Have you had coffee?
Ole Gunnar Solskjaer: Liverpool are a few points behind Manchester United in the Premier League, but they are still the top team
Zlatan about 0:3 with Atalanta: Ilicic could have scored even more. He had a lot of space
Andrea Pirlo: One trophy doesn't change anything. I want to win more
Setien can lead China's Dalian. Benitez left the club yesterday
Manchester United do not want to join the Super League after the announcement of FIFA and UEFA. Real Madrid and Juve insist on creating a tournament
Sokratis will sign a contract with Olympiakos until 2022 and for 2.5 million euros