Turkey

Son Dakika Haberi | Galatasaray'da Fatih Terim'den maç sonu transfer itirafı!

Son Dakika Haberi | Galatasaray'da Fatih Terim'den maç sonu transfer itirafı!
Abone Olgoogle-news

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Rangers'a 2-1 mağlup olarak Avrupa Ligi'nden elendikleri maçın ardından konuştu.

UEFA Avrupa Ligi'nde Rangers'a 2-1 mağlup olan Galatasaray'da Fatih Terim, maç sonunda açıklamalar yaptı.

İşte Fatih Terim'in açıklamaları;

Özellikle ilk yarı çok iyi top oynadığımızı düşünüyorum. İlk yarıda 5-10 dakika haricinde oyunu kontrol eden bir Galatasaray vardı. Maalesef, hiç yapmadığımız hatayı, 50-60 arası yaptık. Sonra golü bulduk ama biraz geçti. Sonra başka bir oyun oynandı zaten, o oyunda da çok başarılı olamadık, son 5 dakika için.

İDARE EDİLEMEZ BÖYLE MAÇLARDA

Daha önce de söyledim. İyi bir takımla oynuyoruz. Beklediğimiz bazı oyuncuların performansı idare eder gibi olmamalıydı. Türkiye Ligi'ni bu şekilde oynayabilirsiniz ama Avrupa maçını böyle oynayamazsınız. Bir maç daha yok çünkü. İdare edilmez böyle maçlarda.

MARTIN'İN POZİSYONU PENALTIYDI

Martin'in pozisyonu penaltıydı da, verseydi de falan diye üzerine konuşulabilir ama Galatasaray, kendi kuruluş gününde Avrupa'da başarılı olma amacına uygun şekilde başarılı olmalıydı

YÖNETİM UĞRAŞTI, OLMADI

Yönetim yapmak için uğraştı, olmadı. Özellikle satma konusunda becerikli olamadığımız çok açık, bunu söyleyince alınıyorlar bazıları ama bu çok açık. Galatasaray'ın parasını verdiğimize göre zaten alınır herkes ama satmak da lazım bize.

BAZI ARKADAŞLARIMIZ İÇİN OLMADI

Hakikaten çok üzgünüm, buradan başka bir skorla çıkabilirdik. Teknik adına, taktik adına herkes hazırdı, herkes motiveydi ama saha içinde 'idare etmek', bazı arkadaşlarımız için olmadı.

KİRALIK NE KADAR MANTIKLI...

Gitmek isteyen kim varsa gidebilir. Burası Galatasaray! 6. maçı, 4 de hazırlık desek 10 maç geride kaldı. 2 aydır çalışıyoruz. Kiralık ne kadar mantıklı... Satın alamayacağımıza göre, bence Ocak ayına kadar ona göre davranabiliriz

BELHANDA GİTMEK İSTİYORSA...

Belhanda eğer gitmek istiyorsa yapacak bir şey yok. Belhanda'nın bildiği bir şey vardır, zaten yılan hikayesine döndü. Gitti, gidiyor, geldi, geliyor, yok Arabistan'a gidiyor, yok Nice'e gidiyor. Zaten 2-3 günümüz var, belli olur.

Football news:

Lampard on 0:0 with Sevilla: I think both teams are happy with the draw
Tuchel Pro 1:2 with Manchester United: PSG were not on the pitch in the first half. One of the worst games of the team
Ole Gunnar Solskjaer: When you go to a team with Neymar and Mbappe, you need to defend well, and the goalkeeper must help out
Barcelona have extended their contracts with Pique, Ter Stegen, Langle and de Jong
Ronald Koeman: Red Pique is too harsh a punishment. But Barcelona played well in the minority
Andrea Pirlo: Juventus with Dynamo played more organized than with Crotone
Holand scored 11 goals in 9 matches in the Champions League