Turkey
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Telefonunda Whatsapp uygulaması olanlar dikkat: Artık telefona gerek kalmayacak!

Cep telefonunda Whatsapp uygulaması olan vatandaşlara açıklama yapıldı. Whatsapp uygulaması bulunan telefonlara yeni gelen özellik ile çok ses getiecek bir güncelleme yapıldı. Whatsapp uygulaması yeni bir güncelleme yapacağını kullanıcılarına duyurdu. Whatsapp gelen yeni özelliği ile çok ses getirecek.

Telefonunda mesajlaşma platformu olan Whatsapp yeni güncellemesi ile telefona gerek kalmadan kullanabileceği bildirildi.

WHATSAPP TELEFON OLMADAN KULLANILABİLECEK

WhatsApp Beta v2.22.21.5 ile v2.22.21.6 beta sürümlerinde yeni bir özellik keşfedildi. WhatsApp uygulaması yıllardır tabletlerde kullanılamıyordu. Wabetainfo sitesinin haberine göre, artık yeni güncelleme sayesinde sim kart takmadan WhatsApp’ı kullanmak mümkün olacak.

Arkadaş modu olarak da tanımlanan yeni özellik, Android tablette ikincil bir WhatsApp hesabını kullanmaya olanak tanıyacak.

Bu işlemleri yaptıktan sonra uygulamayı hem telefon, hem de tablet ile toplam dört cihaza kadar kullanabilmek mümkün olacak. Ancak telefon ve tablet arasında mesajları senkronize etmek için aktif bir internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

WhatsApp’ı tablette kullanmak ise oldukça basit. Yeni gelecek güncelleme ile yapılması gereken tek şey Android tablete yüklediğiniz WhatsApp uygulamasından, “Ayarlar”a gidip, “Bağlı Cihazlar”a dokunup ardından QR kodunu taramak.