Turkey
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

TTSO Trabzon AB Bilgi Merkezi girişimci kadınları bir araya getiriyor

Trabzon'da Erdoğdu'da park törenle açıldı! Trabzon'da Erdoğdu'da park törenle açıldı!

DİJİTAL GİRİŞİMCİLİĞİN YILDIZ İSİMLERİ BULUŞACAK

Etkinlik 3 Ekim Salı günü Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda saat 13.00'da başlayacak. "Digital Europe" Programı, yeşil mutabakat ve dijital girişimcilik konularının ele alınacağı panelin moderatörlüğünü Zeynep İyiler üstlenecek. Panelistler arasında Oniki CEO’su ve ETİD Genel Koordinatörü Ziya Kızıltan, E-Ticaret Uzmanı Mert Tanciğer, armut.com'un Kurucusu Başak Taşpınar Değim ve Rent Go Şehir Ofis Müdürü Serap Ayaz gibi sektörün önde gelen isimleri yer alacak.

Etkinliğe katılmak isteyenler, https://bit.ly/3ZyIJS0 linki üzerinden kayıt yaptırabilecekler.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Trabzon AB Bilgi Merkezi Koordinatörü Yakup Karbuz, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Trabzon AB Bilgi Merkezi’nin kadınların toplumsal yaşamda ön plana çıkması için pek çok organizasyon yaptığına dikkat çekerek "Girişimci kadınların iş dünyasında daha da güçlenmeleri için bu tür etkinliklerin önemli olduğuna inanıyoruz. Avrupa Birliği, hem kadın girişimciliği destekliyor hem de ortak iş yapma kültürünü teşvik ediyor. Bu çerçeveden hareketle uzman isimlerin katılımıyla gerçekleştireceğimiz panelde, dijital dünyanın önde gelen trendleri ve girişimcilik konularını ele alacağız. Bu etkinlik, girişimci kadınları desteklemenin yanı sıra dijital dünyanın önde gelen isimlerini bir araya getirerek önemli konuları masaya yatıracak " dedi.

Öte yandan etkinliğin Trabzon, Eskişehir ve Şanlıurfa il kadın girişimciler kurulları tarafından da desteklendiği ve kadın-erkek-genç herkese açık olduğu vurgulandı.